2015 – 2016 Abajur Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Genellikle yatak odalarında kullanılan abajur modelleri, ihtiyaçları karşılamasının yanı sıra dekorasyon ürünü olarak ta kullanılmaktadır. Abajur ürünleri yatak odasının yanı sıra; salonlarda, oturma odaların ve çocuk odalarında da karşımıza çıkmaktadırlar. Teknolojik gelişmeler nedeniyle abajur modelleri 2015 yılında farklı farklı tasarımlarla alıcılarıyla buluşmaktadır.

Gece lambası olarak yatak odalarında tercih edilen abajurlar ortama romantik bir hava katmak ve loş bir ortamla güzel bir zaman geçirmek adına kullanılmaktadır. Çocuk odalarında ve salonlarda da ortamın aydınlatılması için tercih edilen abajur modelleri işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır.
Birbirinden farklı renklerle odaların aydınlatılmasında veya hoş bir ortam yaratılmasını sağlayan abajur modellerinden en çok pembe, kırmızı ve beyaz renkleri tercih edilmektedirler. Aşağıda sizlere farklı farklı abajur modelleri resimlerini galeri şeklinde derlemiş bulunmaktayız. Üzerlerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Abajur Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..