2015 – 2016 Abiye Saç Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanlar için özel günlerde (düğün , kına , nişan , mezuniyet , eğlence vb.) en çok tercih edilen abiye saç modelidir. Kuaförünüzü yanlış seçtiğinizde veya yanlış bir saç modeli seçimi ile günün en gözdesi olmayı beklerken kendinizi kötü bir durumda bulabilirsiniz. Her bayana uzak gibi duran bu durum illa ki her kadının başından geçmiştir. Bu gibi durumlar için alabileceğiniz en güzel önlem prova aldırmaktır. Düğün, kına, nişan , mezuniyet gibi özel günlere gitmeden önce anlaşmış olduğunuz kuaför ile prova aldırarak herhangi bir aksilik yaşanmasını engelleyebilirsiniz. Davete gitmeden 2-3 gün önce aldırmış olduğunuz provada saç modelinizi beğenmediğiniz takdirde farklı modeller düşünebilirsiniz. En azından bu şekilde yapmış olduğunuz değiştirme için vaktiniz olacaktır. Abiye saç modeli , diğer saç modellerinden biraz daha farklı olduğu için kesinlikle tercihinizi bu modelden yapacaksanız son dakikaya bırakmayın. Son dakikada abiye saç modelini seçerseniz eğer, bayanlar tarafından sık tercih edilen at kuyruğu, sıkı ense veya topuz modellerini tercih ederseniz faydanıza olacaktır.

2015 yılı abiye saç modellerinde genellikle sadelik ön plandaydı. Bu yılın en çok tercih edilen abiye saç modelinde enseden hafif gevşek ve örgülü bohem stilleri giderken aynı zamanda açık masalı abiye saç modelleride bayanların tercihleri arasında yer alıyordu. Kararsız kalan kızlar için balerin topuzuna örgü ilavesi yaparak güzel bir abiye saç modeli şekli oluşturabilirsiniz.
2015 yılı abiye saç modelleri resimleri aşağıdaki resimlerde sizler için derledik. Resimlerin üzerine tıklayarak büyültebilir ve detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

2015 – 2016 Abiye Saç Modelleri

 

Kategori:
Saç Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..