2015 – 2016 Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Ayakkabılıklar her ne kadar ilk başta fark edilmese de evlerimizin temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Genellikle yeni ev kuranlar başlangıç aşamasında yokluğunu fark etmezler fakat kısa bir süre içinde önemini anlarlar. Eskiden ayakkabılar kapı önlerinde üst üste dizilirdi. Günümüzde ise ayakkabılar evlerimizin içerisinde ayakkabılık bölümlerinde yerini almaktadır. Modern apartman yaşantısının başlamasıyla birlikte evlerimizde vestiyer ve portmantoların bir kısmında ayakkabılık bölümü yer almaktadır. Tabi her ne kadar tüm vestiyer ve portmantolarda ayakkabılık bölümleri olmayabilir, bu durumda yapılacak olan tek iş ekstra ayakkabılık almak olacaktır.

Eskiden sınırlı sayıda ayakkabılık modelleri var iken günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Ayakkabılık modelleri çeşit çeşit olmakla birlikte en çok tercih edilen modeli kapaklı (kapalı) olan modelleridir. 2015 ayakkabılık modelleri arasında en çok tercih edileni kapaklı ve ahşap olanlardır. 2016 ayakkabılık modelleri tercihlerine bakılacağında yine aynı trendin devam edeceği gözükmektedir.
Ahşap ayakkabılık modelleri yanında plastik açık model ayakkabılık modelleri de bulunmaktadır. Plastik ayakkabılık modelleri fiyatları daha uygun olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama plastik ayakkabılık modelleri 50 TL den başlamaktadır. Ahşap ayakkabılık modelleri ise fiyat olarak biraz daha pahalıdır. Genel itibariyle modelden modele ve ahşabın kalitesine göre değişen fiyatlar 150 TL den başlayarak alıcılarının karşısına çıkmaktadır.

Ayakkabılık almayı düşünen modayeni.net takipçilerimiz için en güzel , en çok tercih edilen ayakkabılık modellerini derledik ve üzerlerine tıklayarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..