2015 – 2016 Bayan Converse Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Son yıllarda gençler tarafından özellikle de bayanlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabı modellerinin başında gelen converseler , değişen tarz modelleri ile alıcılarıyla buluşmaktadır. Ayakkabı modası hızlı bir gelişme gösterirken, sektörde markalar ve tasarımcılar adeta birbirleriyle yarış haline girdiler ve her sene yeni yeni özel modeller bayan alıcıların karşısına çıkmaktadır.

Genç kızlar değişen modaya ayak uydurmak için son zamanlarda convers modellerini tercih etmektedirler.Özellikle topuklu converseler kızların ilgi ve beğenisini kazanmış durumdalar. İnce topuklu converseler ve yüksek topuklu converseler öne çıkan modellerden. Convers modelleri genellikle bayanlar tarafından spor giyimde kombinlenmektedir. Spor elbise modeline göre kendi tarzına uygun ayakkabı modellerini seçen kızlar, daha çok kendilerini rahat hissedebilecekleri tasarımlara yönelmektedir. Boyu kısa olan kızlar ise genelde yüksek topuklu 10 cm’a kadar olan converse modellerini almaktadırlar.
Her genç kızın dolabında mutlaka bulunan converse modellerini bu yazımızda sizler için galeri haline getirdik ve ayakkabı modellerinin üzerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde incelyebilirsiniz.

2015 – 2016 Bayan Converse Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..