2015 – 2016 Bebek Yatakları Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Anne ve baba olma heyecanını ilk defa yaşayan çiftlerimiz için bu yazımızdan her sene birbirinden farklı modelleri ile karşımıza çıkan bebek yatakları modelleri hakkında bilgiler aktaracağız.
Bebekler için hazırlanan yatakların cinsiyetlere göre ayrı ayrı özellikleri bulunmaktadır. Tabi cinslere göre ayrı ayrı yatak modelleri var iken birde bunların yanında standart bebek yatakları da bulunmaktadır. Erkekler için hazırlanan bebek yatakları farklı kızlar için hazırlanan bebek yatakları farklıdır. Son zamanlar da birde aileler bebeklerine özel kendi zevklerine ve düşüncelerine göre bebek yatakları da tasarlatma eğilimindedir. Erkek bebek çocukları için genellikle standart bebek yatakları tercih edilmektedir. İş kız çocuklarına gelince durum biraz daha değişmektedir. Kız çocukları için prenses süslemeli ve genelde beyaz ile pembe renkli yatak modelleri tercih edilmektedir. 2015 bebek yatağı modelleri renklerine bakıldığında en çok kırmızı,pembe ve beyaz renklerinin tercih edildiğini görüyoruz. Ayrıca model olarak da prenses yatağına andıran tarzlar tercih edilmektedir. Bebek yatağının yanında en önemli olması gereken unsurlardan biride bebek cibinlikleridir. Bebek cibinlikleri , bebeklerimizin her türlü tehlike ve zarardan korunmasını sağlamaktadır. Bebek yatak odası seçerken dikkat edilmesi gereken hususlarda bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi bebek yatağında sivri ve keskin noktaların bulunmaması gerekir. Bebek yatak fiyatları hakkında konuyu sonlandırmadan önce kısa bir bilgi aktarmak gerekirse; 2OO TL den başlamakta ve modelden modele kaliteye göre değişkenlik göstermektedir.
2016 bebek yatak odası modelleri de hemen hemen aşağıda galeride sizler için derlemiş olduğumuz resimler gibi olacaktır.

Bebek Yatakları

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..