2015 – 2016 Drapeli Gelinlik Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 trend gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biride drapeli gelinlik modelleridir. Drape teknik olarak abiyelerde kullanılan kabarık kumaş anlamına gelmektedir. Eskide drapeler gelinlik modellerinde pek kullanılmaz iken özellikle son yıllarda drapeli gelinlik modelleri karşımıza çıkmaya başladı. Şık tasarımı ve güzel görünümü ile oldukça iddialı olan 2015 drapeli gelinlik modelleri gelin adayları tarafından 2016 yılında da sıkça tercih edilecek gibi görünmektedir.

Genellikle kışın yapılan düğünlerde gelin adaylarının tercih ettiği drapeli gelinlik modellerinde dantel işlemeler ve taşların yoğun kullanılması bayanları oldukça cezbetmektedir. Kilolu veya zayıf fark etmeksizin çeşitli hilelerle oldukça güzel bir görünüm verilebilen drapeli gelinlik modellerinde göz yanıltması ile kendinizi muhteşem bir vücut hattına sahipmiş gibi gösterebilirsiniz. Abartıdan ve kabarık modellerden hoşlanan gelin adaylarının tercih edebileceği bu model ile misafirlerin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Düğününüzde rahat rahat oynamak istiyorsanız ve gelinlik içerisinde kendinizi ferah hissetmek istiyorsanız yumuşak kumaşa sahip olan drapeli gelinlik modellerini mutlaka tercih etmelisiniz. 2015 drapeli gelinlik modelleri oldukça çok tutmuş ve 2016 yılında da tercihlerde ki bu istikrarın devam etmesi beklenmektedir.
Drapeli gelinlik fiyatları genellikle 1500 TL ile 13.000 TL arası değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki resimlere tıklayarak büyük ekranda drapeli gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Unutmadan drapeli gelinlik modelleri ve fiyatları modaevlerinde 1.000tl ile 10.000tl arası değişen fiyatlarla gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır.

Drapeli Gelinlik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..