2015 – 2016 Duvar Saati Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Duvar saatleri genellikle evlerimizin oturma odasında veya salon kısmında her zaman için yer edinmiştir. İhtiyaçtan ziyade gelenekselleşen duvar saati kullanımı odanın tasarımı açısından oldukça önem arz etmektedir. İnsanların gözü gidilen her yerde ister istemez bir saat aramaktadır.

Artık gerek cep telefonlarında gerek kol saatlerinden kolayca her ne kadar saatin kaç olduğunu öğrensek te duvar saatinin yeri Türk toplumunda her zaman için farklıdır. Eskilerden kalan ahşap modelli duvar saatleri nostaljik bir izlenim yaratmakta ve odalarda farklı bir ambiyans yaratmanıza katkı sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi duvar saatlerinde de önemli bir yükselişe neden oldu. Duvar saatleri 2015 yılında birbirinden farklı model ve tasarımları ile alıcılarının karşısına çıkmış. Oldukça beğenilen duvar saati modelleri 2016 yılında da aynı yükselişi devam ettirecek gibi gözükmektedir. Evlerimizde ki her oda için ayrı ayrı tasarımlara göre ve mobilyalarımızla uyumlu birbirinden güzel duvar saati modellerini günümüzde bulmak oldukça kolay. Bu sayede odalara ayrı bir hava katarak daha da güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Mesela çocuklarınızın odasına çizgi film karakterlerinden oluşan bir duvar saati koyabilirsiniz. Örnekleri arttıracak olursak oturma odasına modaya uygun şık bir duvar saati koyarken , yatak odanıza romantik bir model tercih edebilirsiniz. Tabi bu tercihleri yaparken seçmiş olduğunuz duvar saatlerinin mobilyalarınızla uyumu da oldukça önemlidir.

Siz modayeni.net takipçileri için en çok beğenilen duvar saati modellerini sizlere albüm şeklinde hazırladık ve üzerlerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..