2015 – 2016 Kahkül Saç Kesim Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Merhaba kızlar, bu yazımızda sizlere 2015 – 2016 kahkül saç kesim modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Kahkül saç modelinin hangi bayanlara yakışacağı ve kahkül saç kesim modelleri resimlerini ele alacağız. Kadınların bir çoğu kahkül kesiminden hoşlanmaz. Aslında hoşlanmaz demekten ziyade saçlarını kahkül modeli yapmaya cesaret edemez desek sanırım daha doğru olacaktır.

Kahkül saç modelleri diğer saç modellerinden oldukça farklı olup her yüze her surata gitmemektedir. Kahkül saçlar doğru yüz yapılarında uygulandığında ortaya muhteşem bir sonuç çıkmaktadır. Her kadın hayatının illa ki belli bir evresinde bu modeli denemiştir. Unutmadan şunu da belirtmek lazım ki denemeden kahkül saç modelinin kimlere gittiğini kimlere gitmediğini anlamak pek mümkün değildir. Bayanların birçoğu bu modeli denemekten korkmaktadır. Oysa ki korkmak yerine deneyerek, olumsuz sonuç aldığınız takdirde saçlarınızı düzeltme yoluna gidebilirsiniz.

Kahkül Saç Modeli Kimlere Gitmez ?
Kahkül saç kesim modelleri alnı çok fazla açık olanlara ve alın kısmında yoğun bir şekilde minik saç olanlara pek yakışmamaktadır. Ayrıca yuvarlak yüze sahip olan bayanlar da kahkül saç kesim modellerini tercih etmemeleri önerilir.

Kahkül Saç Kesim Modeli Kimlere Yakışır ?
Bu model yüzü uzun ve elmacık kemikleri çıkık olan ayrıca alnı dar olan bayanlara oldukça yakışmaktadır. Doğru ellerde doğru bir kesim ile yapılan kahkül saç kesim modeli sizleri muhteşem gösterebilir. Kahkül modeli kesimi kısat küt saçlara ve uzun düz kesim saçlara genellikle uygulanarak şık ve güzel bir görünüm elde edilir.

Aşağıda resimlerde sizler için hazırlamış olduğumuz kahkül saç kesim modelleri resimlerinin üzerine tıklayarak büyültebilir, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kahkül Saç Modelleri Resimleri

Kategori:
Saç Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..