2015 – 2016 Kısa Kollu Gelinlik Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Herkesin gözünün sizin üzerinde olduğu bir günde yani düğününüzde gelinlik seçimi oldukça zor bir işlemdir. En mutlu gününüzde kötü bir gelinlik modeli seçerek moralinizin alt üst olmasını istemezsiniz sanırım. Bunun için gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar ve her vücuda göre uygunluk gösteren modeller bulunmaktadır.

Yaz aylarında düğünlerini yapan gelin adayları için oldukça kullanışlı olan kısa kollu gelinlik modellerinin 2015-2016 tasarımlarını sizler için yazımızda derledik. Uzun kollu gelinlik giymek istemeyenler için bedenlerine uygun gelinliği bulduklarında oldukça şık bir görünüme sahip olacaklardır. Özel dantel motifleri ve taş işlemeleriyle oldukça güzel bir görünüme sahip olan kısa kollu gelinlik modelleri, her ne kadar eskiden çok ilgi görmese de bu yılın popülerleri arasında yer almaktadır. Kısa kollu gelinlik modellerinin en önemli özelliklerinden biri de tüm modellere uyumlu olmasıdır. İster balık gelinlik modeli ister prenses gelinlik modeli veya diğer modellerle uyumlu bir şekilde tasarlanabilir. Yazın sıcağında çok bunalırım diyenler için bu gelinlik modelleri oldukça uygundur. Kısa kollu gelinlik modelleri fiyatları ise ortalama 2400 TL ile 7000 TL arasında değişmektedir.

2015 – 2016 Kısa Kollu Gelinlik Modelleri resimlerini görüntüleyebilir ve üzerlerine tıklayarak büyük ekranda görebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..