2015 – 2016 Kuyruklu Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 – 2016 trendleri arasında gelinlik dükkanlarının vitrinlerinde yer alan ve gelin adaylarının dikkatini çekmeyi başaran kuyruklu gelinlik modellerine bu yazımızda değineceğiz. ModaYeni ‘de bulunan kuyruklu gelinlik modellerini görmeden moda evlerini gezmeye kesinlikle kalkmayın. Aklınızda muhteşem fikirlerin kalması için gelinlik seçiminizde sizlere yardımcı olacak modelleri inceleyiniz.

Kuyruklu gelinlik modelleri şık ve hoş modelleri ile gelin adaylarının beğenisini toplamış, dikkatleri üzerine çekmiştir. Düğünde tüm ilgisinin tüm gözlerin kendisinde olmasını isteyen gelin adayları 2015 kuyruklu gelinlik modellerini tercih etmektedir. Kuyruklu gelinlik modellerinin farklı farklı kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki önü kısa arkası uzun olan kuyruklu gelinlik modelidir. Bu model son yıllarda en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Dikkatleri üzerinde toplamak isteyen ve zarif bir görünüme sahip olan bu cesur gelinlik modeli tamda etkileyici görünmek isteyenlere göre. Trend önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri 2015 fiyatları gelinlik dükkanlarında 2000 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir. Eğer bu modeli beğenmediyseniz yine çok tercih edilen ve sadeliği ile önplana çıkan kuğu modelini de mutlaka incelemelisiniz. Genellikle fiziği düzgün bayanlar tarafından tercih edilen bu gelinlik modelleri vitrinlerde baş köşede bulunurlar. Kuğu gelinlik modelleri fiyatları ise aynı şekilde 2000 TL ile 6000 TL arasındadır.

Sizlerde 2015 – 2016 kuyruklu gelinlik modellerini seçerek şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Aşağıda resimlerine tıklayarak büyültebilir ve aynı sayfa içerisinde tüm resimlere bakabilirsiniz.

Kuyruklu Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..