2015 – 2016 Mini Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Yaz mevsimi veya kış mevsimi fark etmeksizin mutlu bir yuvaya girmek için hazırlık çalışması yapan gelin adaylarının en zor seçimlerinden biri de gelinlik modelidir. Bayanlar gelinlik seçimlerinde oldukça titiz davranmakta ve uzun bir gezintiden sonra kararlarını verebilmektedirler. Bu yazımızda sizler için en çok tercih edilen gelinliklerin başında gelen farklılık yaratmak ve dikkat çekmek isteyenlerin favorisi olan 2015 mini gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere değineceğiz.

Daha önce bahsettiğimiz gibi düğününüz de en çok dikkat çeken kişinin siz olmasını istiyorsanız mini gelinlik modelleri tam da sizlere göre. Düğününüzde oldukça iddialı olmak isterseniz ve herkesin dikkatini üzerinizde toplanmasını istiyorsanız tercih etmeniz gereken kesinlikle göğüs dekolteli mini gelinlik modelidir. Bu gelinlik modellinin fiyatı 700 TL ile 4500 TL arası değişkenlik göstermektedir.

Belirtilen modelin dışında taşlı mini gelinlik modelleri de 2015 yılında genç kızlarında favorileri arasında yer almaktadır. Parlak ve süslü taşlar ile hazırlanmış olan mini gelinlik modelleri düğün günü sizi ışıltılı gösterecek ve muhteşem bir hava katacaktır. Fiyatları göğüs dekolteli mini gelinlik modellerine nazaran biraz daha pahalı olsa da maddi durumunuz el verdiği takdirde mutlaka düşünmeniz gereken modellerden biridir.

2015 – 2016 mini gelinlik modelleri arasında son olarak önerebileceğimiz dantel desenlerle süslenmiş mini gelinlik modelidir. 2015 mini gelinlik modelleri arasında trend diyebileceğimiz dantel desenli mini gelinlik modelleri fiyatı 750 TL ile 12000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Aşağıda resimlerde belirtilen mini gelinlik modelleri üzerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

2015 – 2016 Mini Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..