2015 – 2016 Renkli Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Gelinlik seçerken dikkatli davranan gelin adayları içine sinen gelinliği bulana kadar oldukça çok zaman harcarlar. Bu yazımızda gelinlik modelleri seçimi sırasında çok fazla zaman harcamamaları için farklı modelleri onlar için derledik. Gelinlikler bayanlar tarafından hayatlarında sadece 1 kez giyileceği için oldukça önem arzetmektedir. Bunun için her gelin adayı gelinliğinin kusursuz olmasını ister.

Geçtiğimiz yıllarda genellikle beyaz renkli gelinlik modelleri tercih edilirken yavaş yavaş renkli gelinlik modellerine kaymalar oldu. 2015 – 2016 yılları renkli gelinlik modellerinde artış yaşandığı bir zaman. Renkli gelinlik modellerinde öne çıkan başlıca renkler pembe,kırmızı ve sarı renklerinde olan tonlardır.

Yaz aylarında kısa renkli gelinlik modelleri tercih edilirken, kış aylarında uzun kabarık renkli gelinlik modelleri tercih edilmektedir. Aşağıda resimlerde bulunan renkli gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz. Resmin üzerine tıklayarak detaylı bir şekilde gelinlik modelini görüntüleyebilirsiniz.

Renkli Gelinlik Modelleri Resimleri

Resimlerin üzerine tıklayarak büyük ekranda tek sayfadan görüntüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..