2015 – 2016 Taşlı Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Tüm hanım kızlarımızın en büyük hayali beyaz gelinlik giymektir. Hayatlarının en mutlu gününde en güzel görünmeyi hak eden kızlar bunun için gelinlik seçiminde oldukça çaba harcamaktadır. Tüm bu gelinlik seçimi çabası beraberinde kararsızlığı da getirir. Çevresinden pek çok tavsiye alan gelin adaylarının kafası daha da çok karışır. Bu gibi durumlarda çevreyi pek önemsemeden gelin adayının zevk ve tarzına uygun bir model belirlenerek, giydiğinde kendisinin ve damat adayının içine sinmesi aslında tüm problemlerin çözümüdür. Burada en çok iş damat adaylarına da düşmektedir. Gelin adayının denemiş ve beğenmiş olduğu ilk gelinlik aslında düğünde giyilecek olan gelinliktir, bu yüzden daha fazla gezip kararsızlığa kapılmaya hiç gerek yoktur. Gelinlik seçimimizi yaptıktan sonra sıra geldi süslemelerine. Seçmiş olduğunuz gelinlik modelini parlak taşlarla oldukça şık bir görünüme sokabilir ve tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.
Düğünde şık görünmek isteyen ve tüm dikkatleri üzerine toplamak isteyen gelin adayları için 2015 taşlı gelinlik modelleri bu yılın trendleri en çok seçilenleri arasındadır. Oldukça şık tasarlanan taşlı gelinlik modelleri gelin adaylarının üzerinde zarif bir görünüme sahip olmasını sağlar. Özellikle dekolte ve duvaklarda kullanacağınız parlak taşlar ile dikkatleri çekebilir ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Unutmadan şık görünüme sahip olacağım diye taş sayısı veya motif sayısını arttırıp kötü bir gelinlik ortaya sakın çıkarmayın. Taşlı gelinliklerin fiyatları ise 2500 TL ile 11.000 TL arasında gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır.
2015 – 2016 yılı taşlı gelinlik modelleri resimlerini aşağıdan tıklayarak büyültebilir ve tek sayfadan hepsini inceleyebilirsiniz.

2015 – 2016 Taşlı Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..