2015 – 2016 Transparan Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Gelin adayları düğünleri yaklaşırken hala daha bir gelinlik seçemedilerse bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyabilirler. Sizler için 2015 gelinlik modelleri arasından en çok tercih edilen gelinlikleri derlemeye devam ediyoruz. Moda evi gezmekten yorulan hanım kızlarımız şimdi artık modayeni.net aracılığıyla internette tüm modelleri görebilir.

Biraz açık giyinmeniz de herhangi bir sakınca yoksa dekolteli ve transparan giymek sizler için sorun yaratmayacaksa 2015 – 2016 transparan gelinlik modellerine mutlaka bakınmalısınız. Her biri birbirinden şık transparan gelinlik modelleri ile cesur bir adım atabilir ve geceye damganızı vurabilirsiniz. Düğün gününüzün en dikkat çekici bayanı olmak isteyenler için 2015 transparan gelinlik modelleri iddialı modelleriyle gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır.Fransız danteli ile süslenen ve derin dekoltesi bulunan 2015 transparan gelinlik modelleri arasında sırtı transparan gelinlik modelleri ve göbeği transparan gelinlik modelleri olarak kızların favori modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Transparan dantel işlemeler ile gelinliğinize oldukça şık ve zarif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Tüm gelinlik modellerine uyarlanabilen transparan, kolay kullanımı ve sağlamış olduğu şık görünümle gelin adaylarının 2015 yılında ki gözdesi haline gelmiştir.

2015 yılının en dikkat çekici modeli olan transparan gelinlik modelleri düğün günü herkesin sizlere hayran kalmasını sağlayacak. Transparan gelinlikler bu yıl farklı işlemelerle gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Transparan gelinlik seçimin de tüm modelleri görmeden asla kararınızı vermeyiniz. Transparan gelinlik fiyatları ise 600 TL ile 10000 TL arasında işlemelere ve kumaşa göre değişkenlik göstermektedir.

Transparan Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..