2015 – 2016 Uzun Saç Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanlar tarafından genellikle tercih edilen uzun saçların bakımı oldukça zordur. Her ne kadar uzun saçlara bakım zor olsa da 2015 yılında en çok tercih edilen saç modelleri arasında uzun saçlar yerini almıştır.

Uzun saç modelleri bayanları daha genç gösterdikleri için sıklıkla tercih edilmektedir. Genç göstermenin yanı sıra saçlarına kolayca şekil vermek isteyen bayanlarda genellikle bu modelleri tercih etmektedir. Uzun saç modellerine bu yazımızda nasıl şekil verebileceğiniz ile ilgili bazı bilgiler verilecektir. Katlı kesimler yaparak saçınızın boylarında farklılıklar yaratabilir ve uzun saç modelini bozmadan kendinize has güzel bir saç modeli tarzı yaratabilirsiniz. Yine uzun saçlar ile farklı model denemek isteyenler için düz saç kesimler ile şık ve tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Uzun saç kesimlerinde oldukça çok alternatife sahip olan bayanlar genellikle yüz yapısına giden saçları kuaförlerinden öğrenerek karar vermektedir. Sizlerde kuaförünüze danışarak güzel uzun saç modellerine sahip olabilirsiniz.

Aşağıda ki resimler de 2015 – 2016 uzun saç modelleri örneklerini sizler için derledik. Resimlerin üzerlerine tıklayarak uzun saç kesim modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

2015 – 2016 Uzun Saç Modelleri Örnekleri

Kategori:
Saç Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..