2015 Bayan Saat Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Teknolojinin gelişmesi saat sektörünü etkilese de saatin modası geçmiyor. Her ne kadar saati öğrenmek için telefona sarılsakta kol saatinin yeri her zaman başka. En önemli tamamlayıcı aksesuarlardan sayılan kol saatleri, erkekler için ayrı kadınlar için ayrı bir önem taşır. Asıl amacı zamanı göstermek olsa da en güzel tamamlayıcı aksesuardır kol saatleri. Erkekler ve kadınlar kol saati taktığında şık ve güzel bir görüntü oluştururlar. Saat tasarımları da moda ile aynı doğrultuda seyretmekte. Modada ne varsa saatlerede o yansımaktadır. Mesela yılın modası hangi renk ise  saatlerin tasarımlarıda o renge göre yapılmakta.

Elbiseye göre saat seçerek güzel kombinler oluşturulabiliyor. Özellikle de kadınlar rengarenk elbiselerini yine rengarenk ve cıvıl cvıl kol saati modelleri ile tamamlamaktalar. Bizde bu sene moda olacak ve en çok satılan saat modellerinden bir demet oluşturduk ve galerimizde sizlerin göz zevkine sunduk.

2015 Bayan Saat Modelleri seçiminizde ister şık ister spor isterseniz de sevimli ve şık ne düşünürseniz düşünün seçenek çok. Mesela şık bir saat mi istiyorsunuz altın tonlarını seviyorsanız onu da kullanabilirsiniz ya da metalik renkler kullanabilirsiniz. Bu saatler taş detayları sayesinde gerçekten şık isterseniz tek başına kullanın isterseniz aynı veya yakın bir tonda kullanacağınız bilekliklerle kombini tamamlayabilirsiniz.

Salaş bir tarzınız var ise ip kordonlu, dolamalı hatta tül kordona sahip saatleri de tercih edebilirsiniz. Teknoloji severseniz iç mekanizması görünen saatler veya dijital saatler size farklı bir hava katacaktır. Sadece kordonuna göre değil iç detaylarına göre de çok farklı saat modelleri var buradaki seçim de sizin dünyanızı yansıtacak bir model seçmek size kalmış.

Aşağıda örnek sunduğumuz saatlerden satın almak isterseniz yorum bırakın biz size ulaşalım.

2015 bayan saat modelleri;

Kategori:
Saat Modelleri

tarafından yorumlandı 2015 Bayan Saat Modelleri

  • ben bisikletli saatlerin fiyatını öğrenmek istiyorum ve sipariş verirsek eğer kargo ücretini biz mi ödeyecez acaba bu konuda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler..

    hatice 6 Mart 2015 00:23 Cevapla
  • Ben bisikletli saatlerin fiyatını öğrenmek istiyorum ve kargo parası ücretsiz mi acaba bilgilendirirseniz niz sevinirim

    hatice 6 Mart 2015 12:40 Cevapla
  • İçi resimli modeller gerçekten çok hoş gözüküyor, sevgilim için hediye almam lazım benimde. Şu bisikletlilerden bulursam kesin alacağım 🙂

    Kemal Sunal 4 Mayıs 2015 21:35 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..