2015 Gelin Ayakkabısı Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Düğün günü özellikle bir bayan için hayatındaki en önemli günlerden biridir. Gelinlik ve gelin ayakkabısı seçerken tatlı bir telaşa kapılan gelin adayları 2015 gelin ayakkabısı modelleri arasından zevkine göre seçim yapmaktadır. Bu seçimi yaparken elbette ki bazı doneler göz önünde bulundurulmalı ve ayakkabıyı seçerken dikkatli olunmalıdır.

2015 gelin ayakkabısı modelleri incelendiğinde özellikle etrafı taşlarla süslenmiş modellerin revaçta olduğunu görmekteyiz. Beyazın koyu tonlarının tercih edildiği bu ayakkabılar genellikle üstü açık modelleriyle dikkat çekmektedir. Gelin ayakkabısı alınırken gelinliğin şekli de önemlidir. Yüksek topuklu gelin ayakkabılarının yerine daha düşük topuklu modellerin tercih edilmesi düğün günü rahatça yürüyüp dans edebilmek açısından son derece önemlidir. Yine gelin ayakkabısı alınırken ayakkabının ucunun sivri olmamasına ve geniş olmasına da dikkat edilmelidir. Bu da ayak rahatlığı açısından önemlidir.

2015 gelin ayakkabısı modelleri incelenirken şıklığın yanında rahatlığa da dikkat edilmelidir. Gelin adayları ayakkabıyı giyerek mutlaka mağaza içerisinde yürümelidir çünkü ayağını ayakkabının rahatsız etmesi büyük bir sorun teşkil edebilir. Birbirinden ünlü ayakkabı mağazaları onlarca gelin ayakkabısı modelini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Özellikle 2015 kreasyonunda şeffaf modeller ve taşlarla süslenmiş ayakkabılar göze çarpmaktadır. Gelin adaylarının bu en özel günlerinde gelinlik tercihleri, saç ve makyaj tercihleri, aksesuar tercihleri kadar ayakkabı seçimleri de önemlidir ve bu konuda son derece dikkatli, seçici olunmalıdır.

2015 Gelin Ayakkabısı Modelleri

tarafından yorumlandı 2015 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..