2015 Gençler İçin Tesettür Elbiseler

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bilindiği gibi tesettürlü bayanların içerisinde giyim kuşamına önem verenler daha çok gençlerdir. Tesettürlü gençler ya da tesettüre yeni girmek isteyen genç kızlar günlük hayatta giyecekleri elbiseler konusunda çoğu zaman kararsızlık yaşarlar. Özellikle üniversite ve çalışma hayatına yeni başlayan tesettürlü genç kızlar bu konuda çok sık ikileme düşerler. Çünkü onlar için şık giyinmek hayatın bir parçası ve olmazsa olmazıdır. Bu gençlerimizin en büyük yardımcısı ise tesettürlü arkadaşları, sosyal medya ve internet siteleridir.

Son zamanlarda genç kızları düşünerek tasarlanan birbirinden güzel kıyafetler ve fazlaca seçenek olduğunu görmekteyiz. Ünlü markalar, genç kızlara yönelik pardösü, kap, trençkotlar, etek, elbise, gömlek, kazak vb. ürünlerin yer aldığı 2015 gençler için tesettür elbiseler ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Tesettür giyimde kombin çok önemlidir. Çünkü tesettür giyim iç ve dış kıyafet olmak üzere iki kısımda ele alınır ve bu iki kısmın birbiriyle uyumlu olması gerekir. Bunu bilen modacılar 2015 gençler için tesettür elbiselerini öyle güzel kombinlemişler ki hayran kalmamak elde değil. 2015 gençler için tesettür elbise modellerinde tek renk ve sade kesimli olan gündelik elbiselerin genellikle kemerli olduğu gözümüzden kaçmıyor. Düğün ve davet gibi özel günler için tasarlanan elbiselerde bilek ve bel kısmında dikkat çeken bir boncuk işlemesi görülüyor. Çoğunlukla saten ve ipekli kumaşlar kullanılan tesettür abiye modelleri genç kızların birinci tercihleri arasında yer almaktadır.

2015 Gençler İçin Tesettür Elbiseler

 

Kategori:
Tesettür Giyim

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..