2015 Halı Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Halı, evlerin şıklığını tamamlamadaki en önemli unsurlardan biridir. Halılar tercih edilirken serilecekleri odadaki hakim renge ve mobilyalara uyum sağlamalıdır. Her geçen yıl yeni modeller ve ilginç çözümler ile karşımıza çıkan halı modelleri bu yıl da değişik çözümler sunmaktadır. Birbirinden önemli şirketler 2015 halı modelleri kataloglarını sergilemektedir. Halı sektöründeki gelişmeler ile mutfak, salon, oturma odası ya da yatak odası için ayrı ayrı çözümler sunulmaktadır. Halı seçilirken evde kullanılan perdeler de göz önüne alınmalıdır.

2015 halı modelleri içerisinde en dikkat çeken modeller şüphesiz ki 3d halı modelleridir. Çeşitli şirketler tarafından piyasaya sürülen bu kabartma şeklindeki halılar ile son derece şık ve değişik çizgiler yakalamak mümkündür. 2015 halı modelleri incelendiğinde çiçek desenlerinin ön planda olduğu görülmektedir. 2015 halı modelleri incelendiğinde özellikle mutfaklarda çizgili halı modellerinin tercih edildiği görülmektedir. Yeni sezon halılarda genellikle koyu renk ile açık rengin uyumu da göze çarpmaktadır. 2015 halı modelleri incelendiğinde kare desenli halıların dikkat çektiğini görürüz. Yani çeşitli renklerle küçük kareler şeklinde oluşturulan halılar oldukça modern bir görüntü sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra klasik halı sevenler için klasik renk ve desenlerde modeller de mevcuttur.

2015 halı modelleri (1)

2015 halı modelleri (1)

Halı sektörü oldukça geniş ve gelişmiş bir sektördür. Birbirinden önemli halı firmaları 2015 modelleri ile ön plana çıkmaya çalışmakta ve modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

2015 halı modelleri (2)

2015 halı modelleri (2)

Etiketler:
· ·

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..