2015 Hologram Modası

4 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 İlkbahar yaz sezonu yeni kıyafetler vitrinlerde yerini almaya kendini göstermeye ve ilk olarak göze çarpan tasarımcıların daha çok parlaklık saçan modellere yönelmeleri oldu.

Bayanların girdikleri ortamlarda fark edilme ve beğenilme çabalarını kıyafetlerde parlaklıkla buluşturan modacılar bu sezon yeni bir akım yaratarak ismini hologram koyarak koleksiyonlarında lanse etmeye başladılar. Dünyaca tanınan markaların koleksiyonlarında hayli yer verdikleri hologram trendiyle hazırlanmış kıyafetlerin hanımlar tarafından yoğun ilgi görmesi beklenmektedir. Sizleri şaşırtacak bir moda akımı olsa da bu sezon hologramı her yerde kullanarak fark edilmenizi çok kolay olacaktır. Diğer ismiyle de metalik modası olarak adlandırılan bu akım bayanların abiye kıyafetlerinden sonra gümüş ve altın renkleriyle bu yaz günlük hayata da adapte edildi. Sadece kıyafetlerde değil ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda da kendini gösterecek bu moda uzay kıyafetlerini andıran yanardöner görüntüsüyle oldukça moda olacaktır. Kıyafet seçimlerimde bu kadar cesur değilim diyen bayanlara önerim çanta ve ayakkabılarda bu tarzı sade kıyafetlerinizle kombinleyerek kullanmaları olacaktır.

Tasarımcılar bayanlar için bu sezon hazırladıklar kıyafetlerde sadece bu iki rengi kullanmakla kalmamış yazın en çok ilgi gören lila, mavi ve pembe pastel tonlarıyla bu akımı birleştirerek metalik renklerin ortaya inanılmaz armonisini sunmuşlardır. Metalik detayının kullanıldığı kumaşlar arasında yer alan brokar kumaşlar ağır ve zengin tasarımlarıyla bayanları kendine hayran bırakacak gibi görünmektedir. Bu kumaşlardan tasarlanmış kıyafetlerle feminen görüntü yakalamanız oldukça kolay olacaktır. Bu akımın uygulandığı kumaşlardan biri de brokarlar kadar asil ve gizemli tasarlanmış yılan ve timsah desenleriyle parlamış kumaşlar olacaktır. Oldukça sıra dışı tasarımlarla karşımıza çıkacak bu trendi özellikle tarzlarında farklılık arayan bayanların yoğun ilgi göstereceğini düşünüyoruz. 2015 Yaz aylarında bu akımı yansıtabileceğiniz renklerin arasında yer alan pas rengi de oldukça beğenilen tonlar arasında yer alacaktır. Elbette metalik modasını yaratan renklerden vazgeçmeyen tasarımcılar altın ve gümüş renkleri kıyafetlerde, ayakkabılarda ve çantalarda yaşatmaya devam etmişlerdir. Bu akımı özellikle giyim tarzında yeniliklere açık ve girdiği ortamlarda tüm bakışları üzerinde toplamaktan zevk alan bayanların mutlaka değerlendirmesini tavsiye ediyoruz.

2015 Hologram Modası Galeri

Kategori:
Moda

tarafından yorumlandı 2015 Hologram Modası

 • Modayeni yine modayı her siteden daha önce piyasaya sürüyor 🙂

  Sohbet 26 Nisan 2015 22:48 Cevapla
 • Gerçekten çok hoş bi moda son zamanlarda herkeste görmeye başladım çok etkileyici bi tarz olmaya başlayacağı kesin.

  ayrancı çilingir 28 Nisan 2015 11:48 Cevapla
 • Renkler çok şık olmuş. Yeni sezon da böyle başarılı koleksiyonlar görmek güzel.

  Ucuz Davetiye 29 Nisan 2015 22:24 Cevapla
 • Yeni sezonda modayeni sayesinde modayı takip etme şanmızı oluyor. Teşşekürler

  nikah şekeri 7 Temmuz 2015 10:19 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..