2015 İlkbahar Yaz Çizgi Trendi

4 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 İlkbahar yaz sezonu yaklaşırken vitrinlerde yeni akımlarla hazırlan kıyafetler bayanların beğenisine sunulmaya başladı.

Trendlerin ve renklerin bolluğuyla kıyafet seçimlerinde bir yandan kararsızlık yaşarken diğer yandan birbirinden şık alternatifleri de değerlendirme imkanımız olacak. Moda sektörü gün geçtikçe gelişirken bayanların talepleri doğrultusunda hareket eden tasarımcılar yılın en güzel trendlerini hanımlara sunmaya çalışıyorlar.

2015 Çizgi Trendi (2) Bu sezonun trendleri arasında benim çok hoşuma giden çizgilerin sizler tarafından da ilgi göreceğini düşünüyorum. Enine ve boyuna tasarlanan çizgiler kıyafetlerde, ayakkabılarda, çantalarda ve aksesuarlarda kendini göstererek bayanları etkisi altına almayı başaracaktır. Aslında geçmişten günümüze bayan kıyafetlerinde bulunan çizgiler bu kez tasarımcıların bu trende ağırlık vermesiyle birlikte hayatımızın merkezine yerleşmeyi başaracak gibi gözüküyor. Bu kıyafetleri giyen bayanlara bakanları hipnoz etkisi yaratarak etkileyen göz alıcı çizgiler bu yılın parlak, payetli ve pullu kumaşlarıyla tasarlanmış birçok tasarımda karşımıza çıkacaktır. Girdiğiniz ortamlarda sizi görenleri bu denli etkilemenizi sağlayan çizgilerin vücut hatlarınıza göre seçilmesi elbette çok önemlidir. Kilolu ve kısa boylu bayanların boyuna çizgili kıyafetleri tercih etmeleri sayesinde daha ince ve daha uzun görünmeleri mümkün olacaktır. Zayıf bayanların enine, kilolu hanımların boyuna çizgilileri tercih etmeleri uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.2015 Çizgi Trendi (1)

Tasarımlarda dikine çizgilerde yer alan ceketler, elbiseler, takımlar, pantolonlar, etekler bayanların şık görünüm kazanmalarını sağlayacaktır. Dikine çizgiler kadar bu sezon enine çizgilerinde oldukça fazla yer aldığı koleksiyonlarda vücudunuza yakışan bir kıyafet bulmanız mümkün olacaktır. Bu sezonun çizgi trendinde karşımıza çıkan kombinlerde dikine ve enine tasarlanan kıyafetleri birbiriyle kullanmak oldukça moda olacaktır. Geçtiğimiz yıllarda pek tercih edilmeyen bu kombine tasarımcıların yaz ayları için hazırladıkları kıyafetlerde sık olarak görmemiz mümkün olacaktır. 2015 İlkbahar yaz çizgi trendinde moda renkler arasında siyah ve beyaz çok tercih edilecektir. Siyah, beyazın dışında beyaz zemin üzerinde mavi, kırmızı, lacivert, mor, sarı, yeşil birçok rengin kıyafetlerde kullanıldığını hep beraber şahit olacağız. Çizgileri günlük hayatınızda ve özel davetlerde tercih edebileceğiniz gibi iş görüşmelerinde veya ofis ortamında da sizin en büyük kurtarıcınız olacaktır. Günlük hayatınızda spor çizgileri tercih etmeniz önerilirken özel davetlerde şık çizgili takımları seçmeniz önerilmektedir. Çizgiler genelde kalın ve ince desenlerden oluşmakla birlikte seçim siz bayanların zevklerine bırakılmıştır. Bayanlar tarafından pantolonlarda çok sevilen bu tarzda dar modellerden sonra oldukça bol ve yüksek bel pantolonlara geçişin olduğu hemen göze çarpmaktadır. 2015 Çizgi trendiyle hazırlanan ceketlerle yakalayacağınız görümüme kendinizin de hayran olacağınızı düşünüyoruz.


2015 Çizgi Trendi (3)

Kategori:
Moda

tarafından yorumlandı 2015 İlkbahar Yaz Çizgi Trendi

  • Modaya uymak başka bir hava katıyor teşekkürler 🙂

    Ayça 28 Nisan 2015 12:02 Cevapla
  • Paylaşımlarınızı yakından takip ediyorum sunduğunuz organik içerikler ve gerekli bilgiler çok detaylı şekilde anlatımları ile muhteşem olmuş başarılarınızın devamını diliyorum.
    web tasarım

    web tasarım 30 Nisan 2015 17:58 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..