2015 İlkbahar Yaz Püskül Modası

4 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 İlkbahar yaz aylarında bir çok akım hayatımıza dahil olmuşken içlerinden lüksün ve ihtişamın göstergesi olarak kabul edilen püskül kıyafetlerde ve aksesuarlarda kullananların farklı bir tarz taşımaktadır.

Lüks ve ihtişam dedik fakat bu yılın moda akımları arasında yer alan hippi trendinden de bu detayı görmek mümkün olacaktır. Kıyafetlerde, ayakkabılarda, çantalarda ve aksesuarlarda göreceğimiz püskül detaylarını hayatımızı hareketlendirmek için kullanacağız. Hippilerin giyim tarzında daha çok gördüğümüz püskülleri tasarımcılar bu sezon bayanların hayatına sokmayı başarmış görünüyorlar. Kıyafetlerde kollarda, etek uçlarında sıkça göreceğimiz püsküller ayakkabılarda, sandaletlerde, çantalarda hatta mayo ve bikinilerde kendini göstermeyi başaracaktır. Bayanların kıyafetlerinde ve aksesuarlarına ilk etapta farklılık kazandırmak için kullanılan bir detay gibi görünen püskül tasarımcıların hanımların fazlalıklarını veya kapatmak istedikleri bölgelerini gizlemek için kullandıkları bir sır haline de dönüşmüş durumda.

2015 püskül modası  (1)

Günlük hayatımızda farklı şekilde taşıyacağımız bu detayı gece elbiselerinde de kullanarak fark yaratmanız mümkün olacaktır. Püsküllerle tasarlanmış birçok gece elbisesi koleksiyonlarda yer alırken tamamıyla bu detayla kaplanmış kıyafetlere de rastlamanız mümkün olacaktır. Kıyafetlerinizde ve aksesuarlarınıza kullanacağınız bu detay sizlere hareket, enerji kazandıracaktır. Kızıl derili yada kovboy tarzında olan püsküllerin yanında hippi modasını yansıtan püsküllerde bu sezon koleksiyonlarda yer alırken deri ve iplerden tasarlanan bu detayla hazırlanan iddialı modellerde metalleri, tülleri de tercih etmeniz mümkün olacaktır. Bu detayın kullanıldığı kemer, çanta, cüzdan gibi aksesuarlarda bu sezon sizlerle beraber olacaktır. Aksesuarlarda daha çok kendini küpelerde gösterecek bu detay sayesinde tarzınızı sergilemeniz veya farklılaştırmanız çok kolay olacaktır.

2015 püskül modası  (2) 2015 püskül modası  (3) 2015 püskül modası  (4) 2015 püskül modası  (7) 2015 püskül modası  (8) 2015 püskül modası  (9) 2015 püskül modası  (10) 2015 püskül modası  (11)

 

Etiketler:
·
Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..