2015 Kısa Katlı Saç Kesim Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanların saçları için olmazsa olmazlardan biri de katlı kısa saç kesim modelleridir. Bu kesim modeli tüm yüz tiplerine uyduğu gibi saçlara hareketlilik kazandırarak sizleri oldukça şık ve canlı gösterir. Kısa katlı saç kesim modelleri doğru ellerde yapıldığında 5 – 6 yaş daha genç gözükebilirsiniz. 2015 yılı kısa katlı saç kesim modeli ise önden katlı kesimler, bayanların favorisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda önden uzun arkadan kısa katlı saç kesim modelleri de bayanların trendleri arasında yer almaktadır.

Katlı küt saç modelleri kullanan bayanlar genellik 17 – 40 yaş arası olup, bu sayede saçlarını hem kısa göstermiyorlar hem de istedikleri trend modellere sokabiliyorlar. Genellikle saçı uzunken kısa saça geçen bayanların tercih ettiği bir modeldir. Erkeksi saç modeli beğenen kadınlar için katlı saç modelleri tam da aradıkları tarzdadır. Bu modelde saçlar iki veya üç farklı boyda kesilir ve kısadan uzuna doğru geçişler yapılır. Bu saç modeli genç kızlar tarafından çok tercih edilmekte ve vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yinede saç modelinizi seçerken popüler saç modellerine göre değil de kendi yüzünüze gidecek olan modelleri tercih etmeniz önerilir. Burada önemli olan o modeli kullanacak olan sizlerin içinize sinip sinmemesidir. Model her ne kadar popüler olursa olsun içinize sinmediği takdirde mutlu olamazsınız.

Aşağıdaki resimlerde 2015 yılı kısa katlı saç kesim modellerini tıklayarak ekranda büyültebilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kısa Katlı Kadın Saç Kesim Modelleri Resimleri

Kategori:
Saç Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..