2015 Kuru Kafa Desen Modası

5 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 İlkbahar yaz sezonun gelmesiyle birlikte kendinizi özel hissedeceğiniz sıra dışı akımlarda kendini göstermeye başlamışken her yerde karşımıza çıkacak Dikkat ölüm var çağrısını veren kuru kafalar bu sezon çocuk kıyafetleri koleksiyonlarında bile yer alıyor.

Ölümü çağrıştıran bu desen 2015 yılında en çok kullanılan ve sevilen desenlerden biri haline gelmeyi başaracaktır. Desen çılgınlığının son noktası sayılan bu desen psikolojisi bozulan bir tasarımcının ellerinde ölümle yaşam arasındaki ince çizgide hayata geçirilmiş. Sıra dışı tasarımcının hangi ruh halinde olduğunu bilmem ama modaya dönüşen bu akımın ölüm değil artık sevimli kuru kafalarla hayatımıza girdiği de bir gerçek. Modanın yeniliklerine imza atan bir çok firmanın koleksiyonlarında yer alan kuru kafa deseni kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda bu sezon bayanların beğenisine sunulacak ve girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Kıyafetlerde bu yaz çok göreceğiniz bu kuru kafalar pantolonlarda, taytlarda, eteklerde, elbiselerde karşımıza çıkarken yeni bir tarzın habercisi olarak değerlendirilen şirin sembolleri bayanlar üzerilerinde taşımaktan fazlasıyla zevk duyacaklardır. Yaşam şekli haline gelecek bu deseni sadece kıyafetlerde baskı şeklinde değil aksesuarlarda boncuk işlemelerle de üzerinizde yaşatmanız mümkün olacaktır. Sevimli semboller olarak karşımıza çıkacak olan kuru kafalarla hazırlanmış aksesuarlar sizi şık davetlere taşıyacak kadar çekici modellerle sizlere sunulacaktır. Sadece bayanlar değil erkekler tarafından da çok tercih edilir hale gelen bu deseni beyler kravatlarında, anahtarlıklarında, kıyafetlerinde keyifle kullanacaklardır.

Kuru Kafa Desen Modelleri Galerisi

Ayakkabılarda spor modellerin yanında şık ayakkabılara kadar kullanılan bu desen babetlerin üst kısımlarında desen olarak yada metal objelerle karşımıza çıkarken dolgu topukların topuklarında ve tüm zeminlerinde, sandaletlerin kopçalarında, platform topukların üzerinde metal sallantılar olarak çılgın tasarımlarıyla bayanları etkilemeyi başaracaktır. Çantaların zeminlerinde yada fermuar başı detayı olarak kullanılan kuru kafa sembolleri aksesuarlarda ise küpelerde, kolyelerde, yüzüklerde, saatlerde, fularlarda, kravatlarda, çoraplarda, şallarda farklı tasarımlarıyla sizleri şaşırtacak fazlalıkta yer alacaktır. Modeli yıllar önce ortaya çıkaran tasarımcının bile bu kadar tutulan bir moda olacağının aklına gelmediğini düşündüğüm kuru kafa trendine giyim tarzında farklılık arayan herkesin ilgi göstereceğini düşünüyorum.

Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..