2015 Maskülen Modası Kombinler

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Ünlülerin farklı ortamlarda görüntülerinden kameralara yansıyan pozlarıyla tanıştığımız ve bu sezonun moda akımlarına girmeyi başaran maskülen tarzı erkeksi çizgileriyle iddialı giyinmekten hoşlanan bayanların tercihi olacaktır.

Bayanlar tarafından yoğun ilgi göreceğini düşündüğüm bu akıma dünyaca ünlü markalarının da koleksiyonlarında geniş yer vermeleri trendin beklentilere cevap vereceği yönünde değerlendirilebilir. Çoğu bayanın ilgisini çekecek olan bu tarz bayanları daha cesur kılarken kendine güvenin belirtisi olacağı gibi hanımların şık erkek kesimlerinin içinde daha dişi görünecekleri bir tarz yaratmaları mümkün olacaktır. Ünlülerin açılış, davetlerde smokin giymesiyle başlayan bu akım günümüzde keskin ve net çizgilerle tasarlanmış gömlek, ceket, pantolon ve aksesuarlarda kendini gösterecektir. Bu tarz giyinmeyi tercih eden bayanlara tavsiyemiz erkeksi çizgileri barındıran kıyafetleri mutlaka feminen bir parçayla birleştirmelidirler. Ülkemizin sanat camiasından da isimlerinin üzerinde görmeye başladığımız bu tarz oldukça şık kullanılmış kombinlerle karşımıza çıkacaktır. Birçok bayanın hem günlük hem iş hayatı hatta şık davetlerde tercih edeceğini düşündüğümüz maskülen tarzı doyasıya yaşamanız için kıyafetleri bulmanızda zor olmayacaktır. Bu kıyafet tarzını tercih eden bayanların maskülenliği ve feminenliği bir arada yansıtmaları kendilerini daha çekici kılmalarını sağlayacaktır.

2015 Maskülen Modası Kombinler - (4)

 

Bayanların erkek kıyafetlerine olan ilgisini bilen modacıların geçtiğimiz yıllarda bu tarza yakın tasarımlarla bizleri alıştırdıklarını ve bu sezon patlama yapacak bu trendi çıkardıklarını düşünüyorum. Bu kadar iddialı ve cesur akımı yaşamak isteyen bayanlar günlük kombinlerinizde yırtık boyfriend bir pantolon üzerine giyeceğiz salaş bir tişörtle bu tarza bürünebilirsiniz. İş hayatınızda size hayli ciddi ve özgüveni yüksek bir bayana dönüştürecek bu tarza bol yüksek bel pantolon ile fırfır detaylı bir gömlek sayesinde kavuşmanız mümkün olacaktır.

Çalışan bayanların kesinlikle incelemesi gerektiğini düşündüğümüz bu tarz sizi iş yeri ve toplantılarınızda çekici bir kadın yapmayı başaracaktır. Şık davetlerde ise giyeceğiniz smokin veya takım elbiseyle oldukça güçlü ve seksi bir imaj çizebilirsiniz. Maskülen tarzı yakalamak aslında hiçte zor olmamakla birlikte bayanların jean pantolon üzerine erkek yaka bir gömlek ve birde askı veya kravatla bu akımı üzerinizde yakalayabilirsiniz. İddialı bir kıyafet seçimi arayışında olan bayanların mutlaka bu tarzı incelemelerini tavsiye ediyoruz.

2015 Maskülen Bayan Giyim Kombinleri

Diğer moda yazılarımız için moda kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..