2015 Military Modası

4 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 İlkbahar yaz aylarında trend moda akımları arasında yer alan military diğer ismiyle asker modası giyim tarzlarında farklılık arayan ve dikkat çekmek isteyen bayanların bu sezon kıyafetlerinde yer alacaktır.

2015 Military Modası (1)

2015 Military Modası (1)

Asker renklerinin ve desenlerinin hakim olduğu bir giyim tarzı olan military daha önceki yıllarda da kendini göstermesine rağmen bu sezonki kadar ilgi görmeyi başaramamıştı. Daha çok ünlülerin sokak modasında giyerek tanıttıkları bu akım yavaş yavaş bütün moda parçalarını sarmaya başladı ve hakim olduğu yeşil renk, kamuflaj deseni ile göz doldurmayı başardı. Modasına kış aylarında başlayan bu akım bayanlara sunduğu bir çok kıyafet avantajıyla bu tarzı yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Bu kıyafetlerle yılın sıra dışı tarzları arasında yer alan maskülen modasını en iyi şekilde yansıtacağınız kombinler yaratmanız mümkün olacaktır. Bu kıyafetler sayesinde seksi, erkeksi ve kendine güvenen kadın imajını yaratmanız çok kolay olacaktır. Bu akımı doyasıya yaşamayı düşünüyorsanız yapacağınız ayakkabı kombininde bu sezonun trende çivili veya zımbalı postallara mutlaka yer vermenizi tavsiye ederiz. Tasarımcılar tarafından kamuflaj desenli ceketler, gömlekler, pantolonlar, etekler, taytlar, elbiseler tasarlanarak farklılık arayan bayanların beğenilerine sunulmuştur. Bu kıyafetlerde genelde düz yeşil renk yada kamuflaj desenleri kullanılmakla birlikte elbiseler genelde spor kısa dar veya kalın askılı belden bol modellerle tasarlanmıştır.
2015 Military Modası (2)

Bu modaya göre tasarlanan eteklerde ise mini dar, mini pileli, uzun maksi, bol etek modelleri dikkat çekecektir. Baharın ılık günlerini yaşadığımız şu günlerde kamuflaj ceketler, yağmurluklar vitrinlerde ve ünlülerin üzerinde sıkça görülecektir. Desensiz yeşil rengi eteklerde, pantolonlarda, şortlarda, elbiselerde, gömleklerde görmeniz mümkün olacaktır. Kamuflaj desenleriyle tasarlanmış asker modası kıyafetler arasında yağmurluklar, ceketler, pantolonlar, elbiseler, etekler, gömlekler, taytlar oldukça ilgi görecektir. Kamuflaj desenlerle genelde düz yeşil tonları birlikte kullanmanız sayesinde üzerinizde şık duran kombinler yaratabilirsiniz. Kargo kamuflaj pantolonlarınızın ve mini pileli eteklerinizin üzerine düz yeşil bir atletle çok hoş görünmeniz kolay olacaktır. Kamuflaj deseni kullanmak biraz incelik istemekle beraber bu tarzı özellikle ince hatlara sahip bayanlara önermekteyiz. Kilolu bayanların bu modayı yansıtan pantolon ve taytlardan uzak durmaları gerekmekle beraber bu desenin sizi daha kilolu göstereceğini unutmamanız gerekmektedir.

2015 Military Modası (3) 2015 Military Modası (4) 2015 Military Modası (5) 2015 Military Modası (6) 2015 Military Modası (7) 2015 Military Modası (8) 2015 Military Modası (9) 2015 Military Modası (10) 2015 Military Modası (11)2015 Asker (Military) Modası Kombin Videosu

Kategori:
Moda

tarafından yorumlandı 2015 Military Modası

  • İnsan temiz pak olmalı ve kendisine yakışanı giymeli bence.

    Görkem CAN 7 Mayıs 2015 07:51 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..