2015 Moda Renkleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Moda dünyası 2015 yılı için oldukça iyi hazırlanmış durumda. Dünya çapında birçok turneye katılan modeller, 2015’in ana temasını çoğunlukla oluşturmuş görünüyor. Modanın her alanında birçok markanın öncülüğü ile gerçekleştirilen tanıtımlar 2015 yılı adına bizleri heyecanlandırıyor.

Geçmiş yıllardan bugüne doğru bakıldığında farklı farklı moda akımlarının tekrar ettiğini rahatlıkla görebiliyoruz. Bu durum her ne kadar birçok anlamda olumlu gibi gözükse de modacıların işlevselliğini yitirdiği durumlar ön plana çıkıyordu. Özgün konseptlerin yerini 90’lı yılların ana trendleri almaya başlamıştı. 2015 yılı için gerçekleştirilen tanıtımlara bakıldığında oldukça özgün ve yaratıcı konseptler görebilmekteyiz. Özellikle bayan giyim ürünlerini göz önüne alınırsak bizleri oldukça renkli bir 2015’in beklediğini söyleyebiliriz.

2015 Moda Renkleri Neler?

2015 moda renkleri

2015 moda renkleri015

 

2015 yılında ön plana çıkması beklenen renkler genel olarak mavi ve yeşil tonları olabilir. Mat ve canlı tonları arasında kalabilen bu tonlar birçok bayan tarafından dikkat çeken renkler arasında gösteriliyor. Her sene olduğu gibi mat siyahların da bayanlar tarafından sıklıkla kullanabileceğini görebiliyoruz. Özellikle iç giyimin en sık tercih edilen renklerinden biri olarak gösterilen siyah, bu seneye de damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle 2015 kış modasında ön plana çıkması beklenen mat ve koyu renkler, yazın gelmesi ile birlikte yerini açık ve canlı renklere bırakacak gibi görünüyor. 2015 yılının en dikkat çekici yanlarından  biri ise daha önce birlikte kullanılmayan farklı renklerin değişik tonlarla bir arada kullanabileceği yönünde.

 

Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..