2015 Saç Modeli Trendleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Merhaba hanımlar. Ben Kübra. Bundan böyle yeni yazılarım ile modayeni.net’ teyim. Modayı kaçırmamak için benimle takip edebilrsiniz.

Saç trendleri denince akla uçuk kaçık modeller gelmekte fakat öyle abartılacak bir durum değildir. Gelin kısaca 2015 saç trendleri nasılmış bir göz atalım. Önemli olan saç modelinin yüz tipine uymasıdır. bu nedenle 2015 saç trendleri farklı yüz tiplreine göre 4 farklı model üzerinden gidecek.  Tabi saç modellerinin yanında bir de saç toplama şekilleri ile saç renkleri de önemli.

Bunladan ilki Ombre modeli;

Saçlarına hareket katmak isteyen arkadaşlarım için güzel bir önerimdir Ombre. Ombre üst kısamların koyu uç kısımların ise kontrast olacak şekilde tonlama yapılan saç rengidir. Genelde sarı ve kumral kullanılırken bu yıl biraz daha renkli oalcak gibi. Kendinize güveniyorsanız pembe-mor tonlarında saç rengi deneyebilirsiniz.

Kısa Küt Saç Modelleri;

Hem orta yaş bayanlara hemde genç kızlara hitap eden bir modeldir. 90’lı yıllarda çok kaçık bir saç modeli olarak sayılan küt saç modellerine 2015 yılında oldukça çok rastlayacağız. Bir çok ünlü ismin tercih ettiği bu saç modeli kolay kullanımı ile cezbedici bir seçenek. Küt saç modelleri daha genç ve dinamik bir görünüm sağlıyor.

Doğal Dalgalı Saç Modelleri;

Eskiden yapay saçlara özenirdik ama artık kullanılmıyorlar. Son yılların gözdesi doğal görünmek. Bu nedenle de doğal dalgali saç modelleri oldukça ilgi çekmekteler. Erkeklerin oldukça havalı ve seksi bulduğu iri dalgalı saç modeli ile bakımlı ve havalı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Saç köpüğü ya da saç maşası kullanarak, saçı daha dolgun gösteren dalgalı saç modelleri yapmasıda oldukça kolay.

Düz Uzun Saç Modelleri;

Uzun saçların modası hiç geçmiyor. Benim gibi genç kızların vazgeçilmezi uzun ve düz saçlar çok kullanılmakta. Bakımı biraz zor ama severek kullanıyorum.

2015 Saç Modeli Trendleri Galerisi;

Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..