2015 Şalvar Trendi

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Gelenekçi bir kıyafet olarak geçmişten günümüze bayanların kıyafetlerinde yer alan şalvar 2015 İlkbahar yaz sezonunda ana hatlarında farklılık olmamasına rağmen farklı modeller, renkleri, desenleriyle karşımıza çıkacaktır.

Bayan giyim sektörünün öncü markalarının tasarımcıları atalarımızın giydikleri şalvarları biraz modern hale sokarak koleksiyonlarında yer verdiler ve bayanlarda şalvarlara geçtiğimiz yıl beklenen ilgiyi gösterdiler. Bu sezon vitrinlerde daha çok yer almasıyla dikkat çeken şalvarlar tayt modelleri gibi kolay kombinler oluşturulabilen ve kullananlara rahatlık vaat eden bir kıyafet olarak ilgi görecektir. Kombini özen ve dikkatli seçimler gerektiren bu kıyafeti gerektiği gibi kullanmanız durumunda muhteşem görünüm elde edebileceğiniz gibi yanlış tercihlerle istediğiniz görünümden çok uzaklaşabilirsiniz. 80’li yılların modası olarak hatırlayacağınız şalvarlar tasarımcıların ellerinde şekillenen yeni modellerinde daha da dar ve modern bir pantolon modeli olarak yeniden yaratılmıştır. Genelde beller düşük, ağ bölümü bol, bileklere doğru darlaşan tasarımların bulunduğu modellerle bayanların günlük hayatlarında ve şık gecelerde kullanmaları için koleksiyonlarda yer almıştır. Daha çok uzun ve zayıf bayanlara tavsiye edilen bu kıyafet kısa boylu bayanların topuklu ayakkabılarıyla da hoş görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

Hangi renkler moda, hangi kombinler yapılmalı?

Zayıf ve kısa yani minyon bayanların babetlerlede kullanabileceği bu kıyafeti kilolu kısa boylu hanımların kesinlikle uzak durmasını öneririz. 2015 İlkbahar yaz şalvar modellerinde belde kullanılan kemer detayları ise bu kıyafete çok yakıştığı gibi sizlerinde farklı kemerlerle zevkinize göre kombinler oluşturmanız mümkün olacaktır. Şalvar modelleri genelde dökümlü kumaşlardan hazırlanırken bu sezon pamuklu, denim, saten, dantel, penyeler spor ve şık modellerin tasarımlarında kullanılmıştır. Bu kıyafette sıklıkla göreceğimiz renkler daha çok düz siyah, beyaz, yeşil, kahveler olacaktır. Modeli gereği iddialı bir tarz yakalamanızı sağlayacak bu kıyafette kullanılan desenler sayesinde sıra dışı bir görünüm yakalamanız mümkün olacaktır. Şalvar pantolonlarınızı her ayakkabı ile kullanabilmeniz mümkün olacağı gibi spor modellerde babet, sandalet, spor ayakkabılar abiye modellerde yılın trendleri arasında yer alan platform, dolgu topuklar bu model için biçilmiş kaftandır. Kombinlerinizde bu kıyafetin bol bir model olduğu unutulmamalı ve üst seçimlerinizde dar kısa modellerden tasarlanmış gömlek, bluz, bustiyer ve tişörtleri seçmeniz tavsiye edilmektedir.

2015 Şalvar Modelleri

Şalvar Modelleri 2015 Video

Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..