2015 Yaz Bayan Ayakkabı Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanların giyim tarzlarına ve aksesuarlarına özen göstermeye başladıkları uzun yıllar öncesinde hanımların hayatlarına dahil olan ve ilerleyen yıllarla birlikte tutku haline dönüşen ayakkabılar 2015 yılı yaz sezonuna gelindiğinde birbirinden şık modelleriyle karşımıza çıkmıştır.

Ayakkabı denilinde ilk akla gelen bayanların tutkuları zaman içerisinde erkeklerin bile kıskançlıklarına sahne olmuştur. Bayanların ayakkabı sevdaları her sezon tasarımcıları yeni koleksiyonlar çıkarmaya sürüklemiştir. Bu sezon bayan ayakkabılarında sezonun renk ve desen çeşitliliği kendini gösterirken kullanılan detaylarda girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmenizi sağlayacaktır. 2015 Yaz bayan ayakkabı trendleri desenleri ve renkleriyle farklılık göstermekle birlikte kullanılan materyaller deri, süet, güderi, rugan, saten, dantel gibi tasarımlar hanımların kalitelerini ortaya koymalarında yeterli olacaktır. Bu sezonun kaliteli ve farklı bir tarz yansıtmak isteyen bayanların öncelikli tercihleri arasında yer alacağını düşündüğümüz yılan derisi ve timsah derisi ayakkabılar etkileyici görüntüleriyle sizlerin farklılığınızı yansıtmanızı sağlayacaktır.yazlık ayakkabı modelleri 2015 (5)

 

2015 Yaz Sezonunda Hangi Renkler Moda?

Bu sezon bayan ayakkabılarındaki renk trendlerinde neonlar, pastel tonlar, parlak ve metalik renklerde üretilen tasarımlar koleksiyonlarda yer alacaktır. Renklerin öne çıktığı kadar desen modasının da kendini gösterdiği bu aksesuarlarda leopar, zebra, timsah, yılan, çizgili, puantiyeli, çiçekli, kurukafa desenli tasarımlar yer alırken  simli, payetli, pullu, taşlı, boncuklu detaylar sizlerin girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Yılın neon renkleri arasında yer alan kiraz kırmızısı, limon sarı, yeşil, bordo, turuncu, pembe, mor bu aksesuar da yer alırken metalik renkler gümüş ve altın tonlarına çok fazla rağbet göreceğini düşünülmektedir. Sezonun bayan ayakkabı trendlerin yer alan modeller arasında koleksiyonlarda babet, sandalet, dolgu topuk, platform topuk, kalın topuk ayakkabılar bayanlar tarafından her ortamda tercih edilecektir.yazlık ayakkabı modelleri 2015 (3)

Günlük, iş ve abiye diye sınıflandırılan ayakkabılarda bu sezon her açıdan ürün zenginliği sayesinde kombin rahatlığı siz bayanlara sunulmuş olacaktır. Modacılar bayanların bu sezon günlük kıyafetleriyle daha sade, şık davetlerinde ise gösterişli modeller tercih etmeleri yönünde uyarmaktadırlar. Bu sezonun abiye ayakkabıları da oldukça şık olmakla birlikte saten ve dantel kumaşlar kullanılarak tasarlanmış modeller üzerinde kullanılan simler, taşlar, boncuklar, pullar ve payetler sade gece elbisenizin bir anda parlamasını sağlayacaktır.

2015 Yazlık Bayan Ayakkabı Trendleri Galerisi

tarafından yorumlandı 2015 Yaz Bayan Ayakkabı Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..