2015 Yaz Pareo Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

 

Kış aylarında hayalini kurarak beklediğimiz ve yazlık ürünlerin tanıtımlarının yapıldığı tüm defilelerde dikkatimizi çeken pareolar birbirinden şık modelleriyle vitrinlerde yer almaya başladı.

2015 pareo modelleri (1)

Deniz kenarında veya havuz başında giyeceğiniz mayo, bikini, mayokini veya tankinilerinizin tamamlayıcısı olacak pareolar sezonun renk ve desen trendlerine adapte edilmiş modelleriyle bayanların beğenisine sunuldu. Tasarımcılar 2015 yaz pareo modellerinde bayanlarına sahillerde gönüllerince endamlarını sergilemeleri için birbirinden şık modeller hazırlamışlar. Mayo ve bikini kadar önem taşıdığına inandığım bu aksesuarlar şık görünüm kazandırmalarının yanında fazlalıklarınızı gizlemesi ve falso vermemenizi sağlamasıyla da sizlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alacaktır. Rahat hareket etmenizi sağlayan bu parçalar aynı zamanda mayo ve bikinilerinize farklı bir hareket kazandırmayı başaracaktır. Tasarımcılar koleksiyonlarında pareoları mayo ve bikinilere takım şeklinde sundukları gibi farklı kombinler yapılabilmenizi sağlayacak tek modellerde sizlere sunmuşlardır. Bu aksesuarı takım şıklığını yaratabileceğiniz modellerin yanında kontrast kullanabilmenizde mümkün olacaktır.

Bu sezon bayanlar tarafından ilgi göreceğini düşündüğümüz pareo renkleri arasında yeşil, kırmızı, sarı, mor, pembe, siyah, beyaz, eflatun, bordo, kobalt mavisi öne çıkmayı başaracaktır. Sezonun desen çeşitliliğine ayak uydurmayı başaran pareolarda leopar, zebra, çiçek, çizgi, geometrik, otantik desenler oldukça fazla hanımlar tarafında rağbet görecektir. Yılın trend kumaşlardan tasarlanan bu aksesuarlarda tül, şifon, penye, ipek gibi zarif tasarımları görmeniz mümkün olacaktır. Tasarımcıların bayanlar için hazırladığı uzun ve kısa pareo modellerinin yanında, sütyenli, boyundan bağlamalı, tek omuz, göğüs dekolteli, belden bağlamalı, mini elbise, her iki omuzu da  açıkta bırakan kalın askılı, asimetrik, göğüs üstü ince askılı, pantolon, etek ve elbise modelleri de sizlerin beğenisine sunulacaktır. Bu sezon karşımıza çıkacak modellerde kış aylarında kabanlarda yoğun ilgi gören yarasa kol detayı da pareolarda uygulanmıştır. Tasarımlarda yeni birçok renk, deseni göreceğimiz pareolarınızı alırken mayo, bikini ve mayokinilerinizin rengi ve deseni önem taşımaktadır. Bayanlara tavsiyemiz düz renk seçeceğiniz mayo veya bikinilerde kontrast renkteki pareoları yada desen içerikli modelleri tercih etmeleri olacaktır. Desenli mayo yada bikininizin üzerine mutlaka desenin içinde yer alan renklerden hatta tek renk pareo seçmeleri önerilmektedir.

2015 Pareo Modelleri Galerisi


2015 pareo modelleri (6)

 

Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..