2016 Altın Alyans Modelleri ve Fiyatları

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Birbirleri için yaratılmış çiftleri birbirine bağlayan en önemli simge şüphesiz ki alyanslardır. Birbirlerine aitliği simgeleyen alyans modelleri aşkın,sevginin,mutluluğun ve birlikteliğin sembolüdür. Birbirinden tarz modelleri ve tasarımları ile çiftlerin karşısına çıkan alyans modelleri günümüzde birçok çift tarafından beğeni ve ilgiyle tercih edilmektedir.

Günümüzde çiftler bombeli alyans modellerini klasikleştiği için artık pek tercih etmemektedir. Teknolojinin ilerlemesi,rekabet ve sektördeki hareketlilikler ile artık yeni tarz alyans modelleri vitrinleri süslemektedir. Vitrinlerde başta işlemeli alyanslar, taşlı alyanslar, zincirli alyanslar ve daha bir çok alyans modelleri gün geçtikçe yerini almaktadır. Alyans fiyatları genellikle 200 TL ile 5000 TL arasında modelden modele göre değişmektedir. Birlikteliğin ve aşkın simgesi olan alyans seçiminde çiftler genellikle kararsız kalabilmektedir.

Kararsız kalan çiftler için birbirinden güzel alyans modellerini galeride sizler için derledik. Tek tek üzerlerine tıklayarak büyük ekranda inceleyebilirsiniz.

Altın Alyans Modelleri

 

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..