2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Gelinliğimizi seçtikten sonra düğüne kalan süre zarfında yapılacak en zevkli alışverişlerden biri de gelinlik ayakkabı modeli seçimidir. Gelinlik seçimi her ne kadar zorlu geçse de bayanlar için aynı durum gelin ayakkabısı modellerinde geçerli değildir.

Gelinlik seçimine karar vermiş olmanın özgüveni ile gelin ayakkabı seçiminde daha rahat ve sağlıklı karar verebileceğine inanan gelin adayları oldukça kolay karar verebilmektedirler. Tabi bu her gelin adayı için tabiki de geçerli değildir. İşte tam da bu yazıda gelin ayakkabısı modeli seçiminde kararsız kalan bayanlar için en çok tercih edilen popüler ayakkabı modelleri resimlerini derledik. 2015 gelin ayakkabısı modelleri en çok tercih edilen baz alınarak yazımızın sonunda resimlerle sıralanmıştır. Umuyoruz ki hala ayakkabısını seçemeyenler için faydalı olur. 2016 gelin ayakkabısı modelleri de yine aynı tarzlarda karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Gelin ayakkabısı seçerken nelere dikkat edilmeli ?
Gelin ayakkabısı seçiminde düğünün yapılacağı mevsim oldukça önemlidir. Yazın yapılan düğünde ki ayakkabı seçimi ile kışın yapılacak olan düğündeki ayakkabı seçili haliyle farklı olacaktır.
Yazın yapılan düğünlerde; babet,sandalet gibi ayakkabı modelleri tercih edilmektedir.
Kışın yapılan düğünlerde; topuklu bot şeklinde gelinlik ayakkabısı modelleri tercih edilmektedir.

Gelin Ayakkabısı Şıklık Mı ? Rahatlık Mı ?
Oldukça önemli olan bu ayrıntıyı tüm gün yüzünüzün asık gezmesine bile neden olabilir. Şık bir gelin ayakkabısı seçeceğim diye ayağınızı rahat ettirmeyen bir modeli kesinlikle tercih etmeyiniz. Seçmiş olduğunuz ayakkabı modeli ayağınızı rahat hissettirmeli ve bu sayede gün boyu rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlamalı.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..