2019 Yılının En İyi Örgü Kazak Modelleri

  3 sene önce yazıldı. Yazar:

  Tüm bayanlara merhaba diyerek bugünkü konumuza giriş yapmak istiyorum. Havaların soğuması ve mevsimlerin sonbahar ve kışa dönmesi ile beraber giyim şeklimiz değişmektedir. Bu değişimle beraber giyeceğimiz parçalarda farklılaşmaktadır. Kombin yaparken kullanacağınız parçaların başında da örgü kazak modelleri gelmektedir. Bu üst giyim parçası hakkında son yılın en trend parçalarını ekledik. Bu trend görünümlerle şıklığınıza şıklık katacaksınız. Kendi tarzınıza uygun örgü kazaklar sizi çekici ve tarz gösterecektir. Soğuk günlerde hem sıcak tutacak hem de şıklığınızdan bir şey kaybetmeyeceksiniz. Şimdi de gelin detaylara bakalım.

  Örgü Kazak Tercihinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Bazı noktalara dikkat ettiğinizde çok daha güzel seçimler yaparak daha güzle görüneceksiniz. Bunun içinde sizlere ipuçlarını verelim. Hazır olarak alıp kullandıklarınıza göre daha hoş ve şık bir görünümü vardır. Vücut yapınızı dikkate almalısınız. Her bayan vücut şekli farklıdır bunun içinde buna göre kesimler tercih etmelisiniz. Bunun yanında ne küçük bedenler ne de büyük bedenler tercih edin, en ideal olanını kullanın. Vücudunuzda fazla kilolar var ise bunun için hafif bol kesimler kullanarak bunları kamufle edebilirsiniz. Kaliteli bir görünüm için kaliteli iplik kullanılarak işlenmelidir. İpliğin kaliteli olmaması durumunda sıradan görünümler ortaya çıkmaktadır. Yaşınıza ve tarzınıza uygun olanları tercih ederek uyumlu görünümler oluşturabilirsiniz.

  Bu Kazakların Fiyatları Ne Kadardır?

  Fiyatları da en çok sorulan soruların başında gelmektedir. El emeği olduğu için biraz değişken fiyat aralığına sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Bu kazakların fiyatları 100 TL ile 650 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. Ortalama olarak ise 150 TL gibi rakamlardan satılmaktadır. Dayanıklı ve deforme olmayan yapısı ile çok uzun süre kullanabilirsiniz. Modeli, rengi, işçiliği, ip kalitesi fiyatlarını değiştirmektedir.

  2019 Yılının Örgü Kazak Modelleri

  1.Salaş Örgü Kazaklar

  Daha ince ipliklerle örülen tarzının adıdır. Yani kendi içinde bir çeşidi diyebiliriz. Biraz daha rahat kesimi vardır. Gri, beyaz, hardal, kırmızı en güzel renkleridir. Bu renkleri kombinlerinize göre kullanmanızı tavsiye ederiz.

  2.El Örgü Kazak Çeşitleri

  Çok ilgi gören modelleri arasında diyebiliriz. El emeği göz nuru olarak tabir edilmektedir. Şık dokusu ile ilgi çekmektedir.

  3.Şemalı Kazak Stilleri

  Tek renkle şema şekilleri ile oluşturulduğu için bu ismi almıştır. Desenler çok tatlı görünmektedir. Desenleri sevenler için ideal diyebiliriz.

  4.Boğazlı Kazak Modelleri

  Çok soğuk günlerde tercihen edilen bu model boğazı iyice sarar. Kış günleri için iyi bir tercihtir. Boğazlı modellerin her zaman daha iyi görünüm verdiğini unutmayın.

  5.Renkli ve Çizgili Modeller

  Renkli beraber ve uyumlu kullanarak daha dikkat çekici görünümler elde edilebilir. İşte renk ve çizgililer hareket ve canlılık sağlanmış modeller son derece trend. Gençlerin bu modeli daha fazla tercih ettiğini söyleyebiliriz. Renkli ve çizgili bu kazakları diğer parçalarla uyumlu bir şekilde kombine etmeniz gerektiğini unutmayın.

  Kaynak: https://kizlaramoda.com/2019-2020-bayan-orgu-kazak-modelleri-ve-en-iyi-onerileri/

  Kategori:
  Giysiler

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir