A Kesim Gelinlik Modelleri 2016

4 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 a kesim gelinlik modelleri bu sene modasında en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yerini alırken, moda evleri de vitrinlerinin baş köşesinden indirmedi. Gelin adaylarının yaklaşan düğün öncesi en beğendiği modeller arasında yer alan a kesim gelinlikler bu sene oldukça moda. A kesim gelinlik modelleri 2015 fiyatları da genellikle 1500 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

A kesim gelinlik modellerinin en önemli özelliği ise hemen hemen tüm gelinlik modellerinde yaşanan bel ve kalça sorununa bu modelde rastlanılmamaktadır. Gelinliğiniz ister özel dikim ister diğer modeller olsun birçoğunda kalça bölgesinde bazı hatalar olur. Bu hatalar nedeniyle gelinliğiniz ile istediğiniz güzelliği yakalayamayabilirsiniz. Saten kumaşın ve kayı yakanın sıklıkla kullanıldığı a kesim gelinlik modelleri ile şık ve modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dantel işleme ve süslemeler de yapıldığı takdirde gayet güzel görünen 2015 a kesim gelinlik modelleri zerafeti ile tüm gelin adaylarının moda evinde dikkatini çekmektedir. Taşlar ile yapılan süslemeler ile de şık bir görünüm veren a kesim gelinlikler, şıklığı ve dikkat çekmeyi seven gelin adayları için ideal olmakta olup, fiyat olarak diğer gelinlik modellerine kıyasla daha pahalıdır. Kapalı a kesim gelinlik modelleri ve a kesim gelinlik modelleri ile ilgili birbirinden güzel resimleri sizler için derledik.

2015 yılında en çok tercih edilen gelinlik modeli iken, 2016 a kesim gelinlik modelleri de aynı çıkışı yakalayarak bayanlar tarafından en çok tercih edilmesi beklenmektedir.

2015 – 2016 A Kesim Gelinlik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..