Accort kadınının ‘’En’’ Hali 2016-2017 Sonbahar-kış koleksiyonu

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Yeni sezon tasarımlarındaki gizemli detaylar özel günlerinizde, ofis stilinizde ya da günlük sokak stilinizde size trendy bir görünüşünde kapılarını açacak. Accort bu sezon modası asla geçmeyecek, gardoplarınızda adeta klasikleşerek kendisine güçlü bir yer edinecek Sonbahar Kış koleksiyonuyla, ruhunuza hitap edecek.

2016-2017 Sonbahar-kış koleksiyonu Accort kadınının en şehirli, en modern, en zarif , en etnik hallerini yansıtıyor.

Kadının yaşamdaki ‘’en ‘’ hallerini ele alan koleksiyonda, etnik çizgi ve desenler, trend renkler ve rahat kesimler öne çıkıyor.

Koleksiyon, günlük hayatın koşuşturmasında, hareketleri kısıtlamayan rahat kesim modellerle, aynı zamanda şık da olunabileceğini anlatıyor.

Sezonun trend renkleri olan, taba, haki, bordo, pastel, gri ve tonlarının hakim olduğu koleksiyonda, kürk yakalar ve süet geçişler dikkat çekiyor.

Koleksiyon sokakta, kafede, okulda yaşamın her alanında öne çıkan Accort modasını yansıtan sokak çekimleriyle tanıtılıyor.

Bu sezon diğerlerinden farklı olarak, kendi markasıyla çıkardığı modern çantaları koleksiyonunda görücüye çıkarıyor.

Sonbahar-kış koleksiyonu, 24 Accort satış mağazası ve www.accort.com.tr online satış mağazasında moda severleri bekliyor.

Accort şıklığını seven tüm kadınlar için 2016 2017 sonbahar kış koleksiyonunun en özel modelleri her zaman ki gibi modayeni.net’de.

Accort kadınının ‘’En’’ Hali 2016-2017 Sonbahar-kış koleksiyonu

Etiketler:
·

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..