Aker Eşarp Modelleri 2016 – 2017 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Şıklığından ödün vermeyen hanımların tercihi olan Aker, 2016 2017 Sonbahar Kış eşarp modelleri ile yeni sezona giriş yaptı. Sezonlar boyunca ipek eşarptan vazgeçemeyenler için iddialı, zarif ve modern dokunuşların olduğu şık bir eşarp koleksiyonu ile Aker, bu sezon da iddialı olacağa benziyor.

Eşarplarda klasikleşmiş modellerden asla vazgeçemiyoruz. Bununla birlikte sezonun trend desenlerini de eşarp tercihlerimizde göz önünde bulunduruyoruz. Aker bu sezon klasik modelleri kadar, sezonun hit parçalarını taşıyan, yepyeni ve canlı bir kreasyona da imza attı.

Aker’in hazırladığı saf ipekten oluşturulan eşarplar, yumuşak dokusu ve şık görüntüsü ile dikkat çekmeyi seven bayanların aradığı tüm niteliklere sahip.

Floral desenlerin çokluğunu koleksiyonda görmekteyiz. Yazın enerjisini kışa taşıyan Aker, farklı renk ve desendeki çiçek motiflerini eşarplarında ustalıkla işlemiş. Ayrıca asimetrik desenler, kamuflaj renk blokları, gökkuşağı renklerinin yorumu ve eşsiz puantiyeli modeller bu sezon Aker eşarp koleksiyonunda öne çıkan trendler arasında.

Aker sonbahar kış eşarp koleksiyonu ile tesettürlü hanımların her ortamda zarif ve şık olması için özel tasarımlara imza atıyor.

Aker Eşarp Modelleri 2016 – 2017 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..