Anlatımlı Örgü Bebek Yelek Modelleri

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Anlatımlı örgü bebek yelek modelleri ile sizlerde özellikle kışın bol bol alışveriş yapıp para harcamak yerine evinizde kendiniz bakarak ve işleyerek de modeller çıkarabilirsiniz. Elbette bunun için ilk olarak el işi bilmeniz gerekecek aksi halde okuduklarınızı anlamanız oldukça zor olacaktır. Haraşo örgüsünün ne demek olduğunu bilmiyorsanız zaten anlatılsa da hemen yapabilmeniz pek mümkün olmayacaktır ama üzülmeyin bunun da oldukça kolay bir yanı var. Dilerseniz bir aile büyüğünden yardım akabilir ve anlatımlı örgü bebek yelek motiflerini çıkarabilirsiniz.
  Yapmak istediğiniz modeli ilk olarak beğendiğinizde resmi kaydedin ve yakınlaştırarak modele daha yakından bakarak anlamaya çalışınız. Bazı modeller aslında çok kolay olabilir ama ilk başta biraz zorlayabilir. İşin inceliklerini öğrendikten sonra ise yapmak zaten çok keyifli olacak ve benekleriniz için en güzel örgü bebek yelek modellerine başlayabileceksiniz.
  Genellikle hamilelik döneminde bu örgüler çok daha kolay yapılıyor ve sizler içinde zaman geçmiş oluyor. Bu sebeple hemen anlatımlı resimli örgü bebek modellerine bakarak detayları inceleyebilir ve yapımına başlayarak kendinize bir uğraş bulabilirsiniz. Dilerseniz erkek bebek yelek modelleri ya da kız bebek modellerine ayrı ayrı bakabilir ama beğendiğiniz bir yeleği istediğiniz renge çevirerek zaten kız ve erkek ayrımını yapabilirsiniz.
  Anlatımlı bebek yelek modellerinin detaylarını sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için bunları hem resimlendiriyoruz hem de ayrıntıları ile sunuyoruz.

  örgü bebek yelek modelleri (2)

  örgü bebek yelek modelleri (2)

  örgü bebek yelek modelleri (3)

  örgü bebek yelek modelleri (3)

  örgü bebek yelek modelleri (1)

  örgü bebek yelek modelleri (1)

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir