Anne Yelek Modelleri 2015

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  Biz Bayanlar için hayatımızda yeleklerin başka bir önemi vardır bunu hiçbir şekilde tarif edemeyiz ama yelek örnekleri konusunda biraz fikir verebiliriz. Özellikle bebekler için rengârenk yelek modelleri bizi oldukça cezp eder bebeklerimizin güzel görünmesi bizim için önemlidir. Fakat bugün ben bebek yelekleri değil anne yelekleri konusuna değinmek istiyorum.

  Yelek modelleri konusunda iki tür seçeneğimiz vardır bunların başında şiş ile yapılan modeller gelmektedir ancak son zamanlarda tığ ile yapılan modeller de oldukça dikkat çekmektedir. Ben sizin için aşağıda hoşunuza gidebileceğini düşündüğüm birkaç anne yelek modeli derledim eminim sizinde gerek yaparken gerekse giyerken oldukça hoşunuza gidecek. Anne yeleği dediğimizde kesinlikle aklınıza yaşını almış bayanlar gelmesin bu modellerin sadece adı anne modeli ancak kullanan her yaşta kişi vardır.  Bunları istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Dilerseniz rengarenk sadelik seviyorsanız düz bir renkle ancak her ikisi de benim hoşuma gitti bakalım siz hangisini tercih edeceksiniz.

  Önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum size eğer ki yelekleri yün ve inci şiş ile yaparsanız o zaman model ve örnek daha güzel düşüyor.

  Anne Yelek Modelleri Resimleri

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir