Armine Eşarp Modelleri 2016 – 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

4 sene önce yazıldı. Yazar:

İpek Krep Saten Eşarp ve İpek Tivil Eşarp modelleri ile her kesimden bayanın gönlünde taht kuran ipek eşarp markası Armine, eşarp modellerinin zarafeti ve asalaeti ile oluşturduğu kataloğunu görücüye çıkardı. son derece kaliteli ipeğin kullanıldığı Armine eşarp modelleri, 2017 sonbahar kış sezonunda yine birbirinden güzel aşerp stillerini katalog modellerinde yanstıyor.

Yeni sezonun en şık detaylarını inceleyebileceğiniz Armine giyim ile eşarp modelleri konusunda dilediğiniz gibi tercih yapabilirsiniz. Değişik modeller, farklı seçenekler, eşarp modellerinde yeni tercihleri kolaylıkla bulabileceğiniz Armine giyim ile sezonu şık ve yeni modellerle geçirmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Armine İpek Eşarp Modelleri

Eşarp modelleri arasında, tesettürlü bayanların vazgeçilmezi ipek eşarp modelleri ilk sırada yerini koruyor. İpek eşarp modellerinde zincir modeli ve kemer modeli gül ve çiçek desenli şallar gibi zaman kavramına moda kavramına takılmayan ipek eşarplar sürekliliğini koruyor.

Armine Eşarp Modelleri 2016 – 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Mevsimlere göre renk tonlarını belirleyen Armine sonbahar ve kış desenleri farklı motif ve renklerden oluşuyor. Yeni sezonun sonbahar eşarp modelleri için daha çok koyu renk tonlarından ve çiçekli motifler ön plana çıktığını görüyoruz. Bunların yanı sıra yazlık Armine eşarp modelleri genellikle açık renkli tasarımlardan oluşmaktadır. Yeni sezon Armine şal modelleri ise daha çok düz renklerden oluşmaktadır. Yeni trend olan çift renkli şal modelleri ve monogram şal modelleri yani kendiğinden desenli gibi görünümü olan şallar Armine şal modelleri arasında ön planda yer almaktadır.

Armine Eşarp Modelleri Floral Etkisi Koleksiyonu

armine-esarp-modelleri-2016-2017-sonbahar-kis-floral-etkisi-koleksiyonu

armine-esarp-modelleri-2016-2017-sonbahar-kis-net-detaylar-koleksiyonu-01

armine-esarp-modelleri-2016-2017-sonbahar-kis-modern-feminen-koleksiyonu-01

armine-esarp-modelleri-2016-2017-sonbahar-kis-klasigin-gucu-koleksiyonu

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..