Bacak Arası Kararması İçin Ne Yapmalıyım?

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bacak altı kararmasına elveda demek isteyenlerdenseniz birbirinden özel maske tarifleri ile kısa zaman zarfı içinde tanışabilirsiniz. Uygulamaya alacağınız birbirinden farklı maske tarifleri şimdi en özel püf noktaları ile sizlerle.

Bacak Arası Kararması İçin Bitkisel Çözüm:

  • Vazelin
  • 1 adet elma suyu
  • Limon suyu

Bacak altı kararmasının geri plana alınması adına oldukça ideal olan bu maske tarifine bayılacaksınız. Maske yapımı için 1 adet elma suyunu limon suyu aracılığı ile harmanlayalım. Karışımın içerisine 1 yemek kaşığı vazelin ilave edelim. Karışımı bacak arası bölgesine ince bir tabaka halinde sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim. Ardından cildimizi ılık su ile durulayalım.

Bacak Arası Kararması İçin Mucizevi Maske Tarifi

  • 1 çay kaşığı vazelin
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı sirke

Bacak arası kararmasına elveda demek isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Maske yapımı için 1 yemek kaşığı sirke ile 1 yemek kaşığı yoğurdu harmanlayalım. Karışımın içerisine 1 çay kaşığı vazelin ilave edelim. Uygulamaya alacağınız bu özel maske tarifi aynı zaman da pürüzsüz cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Maske kullanımı sonrasında cildinizi iyice temizlemelisiniz. Sizler de birbirinden özel karışımlar aracılığı ile kısa zaman da bacak arası kararma problemine elveda Kusursuz ve sağlıklı görünen bacaklara merhaba demenin tam zamanı.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..