Balık Gelinlik Modelleri 2015 – 2016

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bilindiği üzere her üründe olduğu gibi gelinlik modelleri de her sene farklı ve değişik modellerde karşımıza çıkmaktadır. 2015 – 2016 yıllarında en trend gelinlikler arasında balık gelinlik modelleri yer almaktadır. Bu yazımızda sizlere balık gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bir anlatım yapacağız. Son yıllarda özellikle ünlülerin tercih etmiş olduğu 2015 balık gelinlik modelleri vitrinlerde popüler gelinlikler arasında yerini buluyor.

Taşlı ve dantel süslemelerle hareketlendirilen balık gelinlik modelleri gelin adaylarının oldukça ilgisini çekmektedir. Balık gelinlik modellerini seçen bayanlara unutmadan bu modelin fazla kilolu bayanlarda gitmediğini hatırlatmak isteriz. Model çeşitliliği ve farklı tarz modelleri ile sık tercih edilen dantelli ve taşlı balık gelinlik modelleri fiyatta her kesime uygun olabileceği değerlendirilmektedir. Balık gelinlik modellerini fiyatları hemen hemen 2500 TL ile 9000 TL arasında gelin adaylarının önüne sunulmaktadır.

2015 – 2016 yılı balık gelinlik modelleri resimlerini alttaki resimlerle inceleyebilirsiniz. Resime tıklayarak büyültebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..