Banyo Dekorasyonunda Marsala Rengi Modası

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Banyo Dekorasyonunda Marsala Rengi Modası

Yeni yılda banyo dekorasyonunda marsala rengi modası başladı. Peki nedir marsala? Marsala:  Sicilya’da bulunan ve şarabı ile ünlü bir liman şŸehridir. Şarabının rengi bordo renginin özel bir tonu olduğu için bu renge Marsala denilmiş.

Klasik banyolarda kullanılan açık renkli, gri ya da siyah tonlarındaki renklerden vazgeçtiyseniz marsalayı denemenizi öneririm. Marsalaya bordo tonu olması nedeniyle ben çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim. Marsala rengi zemin ve duvar seramikleri ile banyolar oldukca ağır başlı ve şık duracaktır. Ayrıca koyu renklerdeki ahşap dolaplarla çok uyum sağlayacaktır. Marsala rengini dekoratif amaçlarla kullanabilirsiniz. Farklı renkteki bir banyo için bordo renkli havlu, paspas, obje ve aydınlatmaları kullanabilirsiniz.

Tabi bu marsala rengini komple olarak banyoya uygulamamanız lazım. Yoksa karanlık ve çok basık bir görünüm elde edersiniz. Ama bu rengi beyaz gibi açık bir renkler ile uyguladığınızda göze çarpıcı bir görünüm oluşacaktır. Kısmi uygulamalar için de birebir bir renktir. Beyaz renkler ile çok güzel kombinler oluşturulabilir. Ayrıca banyda kullanılacak diğer dekoratif aksesuarları da ön plana çıkartacaktır.

Banyo dekorasyonunda marsala rengi modası için araştırmalar yaparken bir kaç güzel uygulanmış örnek buldum ve sizlerle paylaşmak istiyorum. İşte marsala renkli banyo örnekleri;

Kategori:
Dekorasyon

tarafından yorumlandı Banyo Dekorasyonunda Marsala Rengi Modası

  • BANYO MOBİLYANIZI YENİLEYİN

    Ev Dekorasyon 13 Mart 2015 19:35 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..