Basit Havlu Kenarı Örnekleri

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Uzun zamandır bu konuda makale girememiştik. Havlu kenarı örneklerine en güzel örnekleri bugün sizler için verecek ve harika modelleri çıkarmanızı sağlıyor olacağız. Özellikle hem çok sevilen hem de daha önce görmediğiniz değişik havlu kenarı örneklerini vererek modeller çıkarmanıza olanak sağlıyor olacağız. Sizler yaparken de fotoğraflardan dikkatli bakarak yaptığınız takdirde zaten bire bir uyuşacak ve istediğinizi görüntü ortaya çıkmış olacak.

  Kolay Havlu Kenarı Örnekleri

  Havlu kenarı örneklerine en çok çiçek desenlerini ve yuvarlak halka etrafına yapılan modelleri örnek verebiliriz. Bunlar hem çok sık yapılan ve dolayısı ile de birden fazla modeli bulunan motiflerdir irili ufaklı çiçek desenleri ya da havlunuzun boyutuna göre daha büyük çiçek motiflerini de tercih edebilirsiniz. Bu modellerin hem yapımı oldukça kolay oluyor hem de beğenilme olasılığı yine oldukça fazla oluyor. İnsanlar her ne kadar aynı modeli işlemiş olsa da, yine farklı renk ve farklı el bu modelin değişmesini sağlıyor olacaktır.

  2015 Basit Havlu Kenarı Örnekleri - (3)

  2015 Basit Havlu Kenarı Örnekleri – (3)

  Havlularınıza Renk Katın!

  Havlu kenarı motiflerini yaparken olabildiğince renk katarak daha farklı modeller çıkarabilirsiniz. Diyelim ki bir model beğendiğiniz ve onu yapmak istiyorsunuz ama mutlaka kendi tarzınıza göre renk seçimi yapabilir ve daha kendinize özel bir tasarım çıkarabilirsiniz. Dolayısı ile elbette karmakarışık renk yapın demiyoruz ama daha hoş ve parlak renkleri tercih etmenizde fayda var diyelim.

  2015 Basit Havlu Kenarı Örnekleri - (1)

  2015 Basit Havlu Kenarı Örnekleri – (1)

  2015 Basit Havlu Kenarı Örnekleri - (2)

  2015 Basit Havlu Kenarı Örnekleri – (2)

  2015 Basit Havlu Kenarı Örnekleri - (4)

  2015 Basit Havlu Kenarı Örnekleri – (4)

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir