Bebek Pudrasının Cilde Faydaları Nelerdir?

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Cildin pürüzsüz görünüme kavuşması adına biçilmiş bir kaftan olacak bebek pudrası aynı zamanda cildin gerilmesine olanak tanımaktadır. Bebeklerin hassas cildini koruyan bebek pudrasının yüze de birçok yararı bulunmaktadır.

Cilt İçin Bebek Pudrası

Kirpiklerinizin daha dolgun görünmesini isteyenlerdenseniz bebek pudrasını deneyebilirsiniz. Bebek pudrasını ince bir tabaka halinde kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Eğer terleme problemi ile karşı karşıya kalanlardansanız koltuk altı bölgenize bebek pudrası sürebilirsiniz. Bebek pudrası aynı zaman da cildinizin mat görünüme kavuşması adına da oldukça idealdir. Cildinizi kuru tutmak isteyenlerdenseniz düzenli bir şekilde bebek pudrası kullanabilirsiniz. Eğer cilt üzerinde ki sivilcelere elveda dmeek isteyenlerdenseniz bebek pudrasını deneyebilirsiniz. Sivilce üzerine süreceğiniz bebek pudrası kısa zaman zarfı içinde sivilcelerin kurumasına yardımcı olacaktır. Fakat bu hususta dikkat edilmesi gereken şeylerden biri, de bebek pudrasının sadece sivilce üzerine sürülüyor olmasısındır. Çünkü sürekli olarak kullanıma alınan bebek pudrası kuruma problemi ile karşı karşıya kalmanıza sebep olabilir

Bebek Pudrası İle Özel Maske Tarifi

1 yemek kaşığı gül suyu

1 yemek kaşığı bebek pudrası

1 yemek kaşığı bebek pudrasını 1 yemek kaşığı gül suyu ile harmanlayalım ve karışım hamut kıvamına gelinceye dek karıştıralım. Pürüzsüz cilt tipine sahip olmanızı destekleyecek nitelikte bu maske karışımı aynı zaman da cildinizin ışıl ışıl parlayarak sağlıklı görünüme kavuşmasını destekleyecektir.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..