Beş Taş Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Genç kızlar küçüklüğünden beri hayalini kurduğu evlilik aşamasında, muhteşem bir teklif almak isterler. Her genç kızın hayalinde unutamayacağı hayal gibi bir evlenme teklifi vardır. Evlenme teklifi alan kızlar genellik şık ve modern yüzük modellerini tercih ederler. Tabi hayallerinde hep tek taş yüzükler vardır. Bu yazımızda ise muhteşem bir evlenme teklifi etmeyi planlayan erkekler için 5 taş pırlanta yüzük modelleri hakkında bilgileri sizlere aktaracağız.

Beştaş yüzük modelleri haliyle diğer modellere göre biraz daha pahalıdırlar. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olan bu yüzüklerin fiyatları ise 2000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. 5 taş yüzüğü sevmeyen kızlar yoktur herhalde, eşlerini mutlu etmek isteyenler için bu yüzük modelleri oldukça uygundur. Yıl dönümlerinde veya evlenme teklifi edileceği zaman bayanlara alınan bu 5 taş yüzük modelleri farklı farklı tasarımları ile kuyumcularda vitrinleri süslemektedir. Birbirinden farklı ve tarz modelleri ile alıcılarının karşısına çıkan bu modelleri çiftlerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Aşağıda galeride sizler için beş taş yüzük modellerini derlemiş bulunmaktayız, resimlerin üzerine tıklayarak yüzükleri büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

5 Taş Pırlanta Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..