Bim Aktüel Ürünler 19 Haziran 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

19 Haziran günü özel bir gündür özellikle babalar için çünkü ‘’Babalar Günü’’ olarak bilinmektedir bu yüzden bir çok market ,mağaza ve firmalar bu güne özel indirimler ve büyük fırsatlar yapılmaktadır.Bu güne özel fırsatlar hazırlayan Bim aktüel ürünlerini 19 Haziran günü tüm şubelerinde bulundurucaktır.

19 Haziran 2015 tarihi için faydalı ve genelde hediyelik eşya niteliğinde ürünler getirmek amaçlamıştır alacağınız ürünler hediye edilmeye müsait ürünlerdir.Ürünlerin kalitesi pahalı olacağı anlamına gelmez oldukça makul fiyatlara tüketiciye sunan bim aktüel ürünlerini bir çok aktüel ürün takipçisini mutlu edecek ürünleri satışa hazırlamaktadır.

Babalar gününe özel ürünlere bakacak olursak ilk sayfada büyük bir yer ayrılmış olan ’’ Casper T 18 – M’’ ürünü göreceksiniz.Ürünün özelliklerine bakacak olursak İntel işlemci ve bu işlemciye yeterli olacak bir pil kullanılmış parasına eş değer bir tablet 299 TL.

Babalar gününe özel diğer ürünü ise El Çantası Bay 9.90 TL karşılığında satışa sunulmaktadır ürün fiyatı oldukça uygundur daha düşük fiyata bu kalitede bulunacağı tartışılır.

Babalar gününe en uygun olan ürün ise Casio Bay Kol Saati 69.90 TL karşılığındadır.Casio marka saatlerin kalitesini çoğu saat sever bilmektedir.Ürün 100 metreye kadar su geçirmemektedir ve mineral cam özelliğine sahiptir ayrıca 3 yıl boyunca pil garantisi bulunmaktadır.

Daha uygun fiyatlı hediye arıyanlar için Deri cüzdan ürünü 15.50 TL karşılığında satışa sunulmuştur.Bay bayan kartlık ürünü ise 8 TL gibi uygun bir fiyata satılmaktadır.Şık ve kaliteli bir deri kemer ürünü ise 22.50 TL cazip bir fiyat ile satışa çıkarıldı.

Giyim ürünlerini de unutmayan bim mağazası 10 TL ve  16.50 TL aralığında pijama , T – shirt  ve gömlek ürünlerini her bedene uygun bulundurarak satışa hazırlamıştır.

Bim Aktüel 19 Haziran 2015 Broşür:

bim aktüel 19 haziran

bim aktüel 19 haziran

Kategori:
Bim Aktüel

tarafından yorumlandı Bim Aktüel Ürünler 19 Haziran 2015

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..