Bim Aktüel Ürünler Kampanyaları

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bim aktüel ürünler, her hafta cuma günleri bim mağazalarında yer alan kampanyalı ürünlerdir. Bu kampanyaları sıklıkla takip eden ziyaretçilerimiz olduğunun farkına vardım. Başka bir yerde arayacaklarına modayeni.net bim aktüel kategorisinden aradıklarına ulaşmalarını istedim. Artık cuma günü gelmeden bir kaç gün önce sizleri güncel aktüel ürünlerden bahsedeceğiz ve fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Çok kaliteli ürünleri, uygun fiyatlara getiren Bim, 1 hafta öncesinden aktüel ürünleri haber ediyor ve müşterilerin bu kampanyalardan yararlanmalarını istiyor. Her ne kadar moda, örgü, dantel, dekorasyon sitesi olsak da üstteki paragrafta belirttiğim gibi ziyaretçilerimizin de bu kampanyalardan yararlanmalarını istiyorum. Özel günler için ayrı ayrı ürünler çıkartıyorlar. Aynı zaman da yaz ayları da geldi. Hal böyle olunca yazlık, denizlik ihtiyaçlarımız ortaya çıktı. Piknikler artmaya başlayınca mangal, mangal kömürü ihtiyaçları artmaya başladı. Uygun fiyata Bim mağazalarında bu ürünleri bulmak kolay. Özellikle bu hafta 19 haziran cuma günü Babalar Günü olması sebebiyle, bu güne özel hediyelik eşyalar getiriyor. Sadece bu küçük bir örnek. Basit ürünler değil bunlar. Aynı zamanda elektronik konusunda da çığır açtı. Tabletler, bilgisayarlar, klimalar ve dahası. Diğer bir sitemizde Bim mağazalarına iPhone 5 geleceğini duyurmuştuk ve baya ilgi çekmişti. Hakikaten de bu telefonu aktüel ürün olarak getirmiş, ve çok uygun fiyatlara satmıştı.

Bim aktüel, yukarıda da belirttiğim gibi kampanyaları çok iyi yönetiyor. Ama reklam konusunda biraz halka ulaşamıyor. O yüzden biz de sitemizde yer vermek, günü gününe haber etmek istedik. Neticede takipçilerimiz bayan ve bayanlar ev ekonomisini düşünüyor. Ekonomi deyince de akla ilk gelen Bim ve onun yaptığı kampanyalar. Sadece elektronik, hediye gibi kampanyalarla sınırlı kalmayıp, gıda, giyecek gibi çeşitli konularda da indirimler mevcut. Önümüz Ramazan ayı, Ramazan’a bir kaç gün kaldı. Eminim bu ay içinde güzel kampanyalar yapacak. İftarlıklar yerlerini almaya başlamıştır çoktan. Özellikle getirdiği hurmalar çok hoşuma gidiyor. Çeşitli markaların, ülkelerin hurmalarını, iftarlıklarını bulmak mümkün.

Dediğimiz gibi artık biz her hafta buradayız. Bizimle kalın, takipçimiz olun, hep beraber bu kampanyalardan faydalanalım. Diğer bir yazımızda görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın.

Kategori:
Bim Aktüel

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..