Bioxcin Saç Dökülmesini Engelliyor Mu ?

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bir bayan olarak saç dökülmesinin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Çünkü başıma gelen olaylardan sonra saçlarımın dökülmesi ve saç dökülmesini engellemek için neredeyse koca karı ilaçlarına kadar kullanmam ile birlikte, hiç bir şekilde saçlarımın dökülmesini engelleyemedim.

Tabi ki şuan saçlarım dökülmüyor ve hatta yeni saçlarımda çıktığı için, sizlere de kullanmış olduğum Bioxcin ürününü tavsiye ederim. Aslında şampuan olsa’da, ürün şampuanın çok ötesinde olduğu için, sizlere saçlarınızda oldukça etkili bir kür yapmanızı sağlıyor.

Ben saç kliniklerine kadar başvurdum ve uzmanlar ile görüştüm. Ama ne yazık ki saç dökülmesini hiç bir şekilde engelleyemediğim için, internet üzerinden araştırma yapmaya başladım.

Yaptığım araştırmalar sonrasında bir çok kişinin saç dökülmesi için kullanmış olduğu Bioxcin, özellikle etkisi ile hızlı bir şekilde saç dökülmelerinin %80’nini azaltması ve dökülmüş olan saçlarında %40’nı çıkardığını öğrenmem sonrasında bende ürünü eczaneden satın almaya ve kullanmaya karar verdim.

Ben ürünü aldığım sırada 3 al 2 öde kampanyası vardı. Yani üç adet şampuan birden alabiliyordum ki, bu’da yaklaşık olarak üç ay boyunca kullanabileceğim anlamına geliyordu. Çünkü saçlarım o kadar uzun olmadığı için bana tam üç ay boyunca yetmişti Bioxcin saç şampuanı ve üç ay sonrasında yenisi de almıştım.

Ürünü kullanmaya başladığım sırada, saçlarıma çok iyi etkisi olduğunu aslında hissedebiliyordum. Çünkü kırılgan olan saçlarım ve akabinde çok dağınık duran saçlarımın bir anda parlamaya başlaması, renginin daha belirgin ortaya çıkması ve daha dolgun olmasından sonra, saçlarımın dökülmesini de azalttığı için, artık en doğru ürünü bende kullanmaya başlamıştım.

Sizlerde eğer saçlarınızın dökülmesini istemiyorsanız, açık söylemek gerekirse başınıza gelmeden önce önlemlerini almanızı öneriyorum. Bunun için de Bioxcin saç şampuanını şimdiden satın alarak sizlerde kullanmaya başlayabilir ve ileride başınıza gelebilecek tüm olumsuzlukları engelleyebilirsiniz.

Şuan benim saçlarımda dökülme kalmadı, saçlarımın yıpranmışlığı gitti ve bir çok şampuanın ancak bir arada yapabileceklerini ben sadece tek bir şampuan ile yapabiliyorum.

saç dökülmesi

saç dökülmesi

Etiketler:
Kategori:
Sağlık

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..