Büyük Beden Erkek Giyim Ürünleri

  3 sene önce yazıldı. Yazar:

  Büyük beden erkek giyim ürünleri arasında en çok tercih edilen parçalara baktığınızda bunlar arasında gömlek, pantolon ve ceket çeşitleri ilk sıralarda yer alır. Genellikle markalarda büyük beden kıyafetler bulmanız biraz daha zorken Kiğılı buna çözüm getirerek erkek büyük beden markaları arasında fark yaratmayı başarmıştır. Özellikle Kiğılı koleksiyonlarında yer alan büyük beden pantolon çeşitleri dört mevsim boyunca giyilebilir kumaşlardan üretilir. Böylece büyük beden giyimde de birbirinden farklı kombinlere imza atmanız mümkün olur.

  Büyük Beden Kombin Önerileri

  Büyük beden giyimde, farklı tarzlara ve yaş gruplarına hitap eden tasarım çeşitliliği her markada aynı değildir. Kiğılı yılların verdiği tecrübesi ile büyük beden için de özel bir kategori sunuyor. Koleksiyonlarda büyük beden gömlek, pantolon ve ceket tasarımlarına yer veriyor. Model ve renk seçeneğinin fazla olması sayesinde, bu parçalarla dilediğiniz kombinleri yapabilirsiniz.

  Kombin yaparken öncelikle kendinize en az bir tane büyük beden pantolon seçmelisiniz. Üst giyiminizde kullanacağınız parça ise oluşturacağınız tarza göre farklılık gösterecektir. Eğer özel günleriniz için klasik bir kombin yapacaksanız, bu durumda Kiğılı büyük beden ceket ve gömlek tasarımları birçok alternatif ile karşınıza çıkıyor. Tamamen klasik bir görünüm ortaya çıkarmak istiyorsanız siyah ya da lacivert büyük beden pantolon, gömlek ve ceket giyebilirsiniz. Özellikle gardırobunuzda bir tane siyah büyük beden ceket bulundurmanız sizin için kurtarıcı parça olacaktır. Buna ilaveten, beyaz büyük beden gömlek de erkek giyimde olmazsa olmazlar arasında yer alır. Beyaz gömlek ve siyah ceket kombini gideceğiniz pek çok ortamla uyum sağlar.

  Kiğılı King Size

  King size kategorisine özel olarak yer veren Kiğılı, burada büyük beden pantolon, büyük beden gömlek, büyük beden ceket gibi parçaları bulundurur. Üstelik bu kategorilerde yer alan parçalar birkaç tane ile sınırlı değildir. King size ürün arayanlar için özel olarak tasarlanan büyük beden pantolon çeşitleri geniş seçeneklere sahiptir. Farklı renk ve kesimlerde olan büyük beden pantolon modelleri ile Kiğılı diğer markalar arasında öne çıkmayı başarır.

  Kiğılı kıyafet gömlek modelleri için de farklı tasarımlarda büyük beden gömlek çeşitlerine yer verir. Genel olarak baktığınızda bunlar arasında çizgili, cepli, desenli, kısa kol, uzun kol, oduncu, klasik, kareli, ekoseli, kendinden desenli, tasarım, saten, Oxford ve spor kesim büyük beden gömlek modelleri görebilirsiniz. Geniş model yelpazesi büyük beden ceket ve pantolon için de geçerlidir.

  Kiğılı Büyük Beden Ceket

  Model olarak baktığınızda, Kiğılı büyük beden ceket, kendi içerisinde spor ve klasik tasarımlara sahiptir. Eğer iş yaşamınızda ya da özel günlerinizde giymek için ceket satın alacaksanız, bu durumda klasik olanlar daha uygundur. Spor olan modeller özellikle kot ya da keten pantolonlarla yapılan günlük kombinlerde kullanılır. Benzer durum büyük beden gömlek için de geçerli olup, özellikle klasik ceketle birlikte klasik kesim gömlekler daha hoş durmaktadır.

  Kategori:
  Moda

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir